شهرخبر

ترافیک در تمامی معابر پایتخت/ چند نکته ایمنی برای عابران پیاده

ترافیک در تمامی معابر پایتخت/ چند نکته ایمنی برای عابران پیاده

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور وضعیت ترافیکی معابر پایتخت را بررسی کرد و گفت: عابرین پیاده از ترددهای عرضی در معابر بزرگراهی خودداری کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سرهنگ علی‌اصغر شریفی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح روز سه‌شنبه هجدهم بهمن ماه 1401 اظهار کرد: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در معابر شهر تهران در صبح امروز بودیم.

شریفی ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت‌آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک هستند.

وی گفت : بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بیان کرد: خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا(ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

شریفی افزود: بزرگراه شهید زین‌الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی(ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.

وی بیان کرد: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران به منظور روان‌سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی‌ها به منظور نظم‌بخشی به بزرگراه‌ها در حال اجراست.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور گفت: به هیچ عنوان در معابر بزرگراهی به ویژه از عرض این معابر تردد نکرده و حتما از پل‌های هوایی جهت ترددهای خود استفاده کنند و هیچ‌گاه به صورت ناگاهی وارد تقاطع‌ها و خیابان‌ها نشوند و همیشه از گذرگاه‌های عابر پیاده استفاده کنند تا شاهد حوادث تلخ در سطح معابر نباشیم.

انتهای پیام/