فسخ قرارداد پایان ماجراجویی یک دهه‌ای در لیگ برتر شد

موسی کولیبالی مدافع مستحکم مالیایی بیش از سه فصل و نیم در فولاد حضور داشت و در نهایت تصمیم گرفت به همکاری‌اش با این باشگاه پایان دهد.

کولیبالی در ۱۹ سالگی به فوتبال ایران آمد و طی سال‌های اخیر یکی از برترین مدافعان میانی لیگ برتر بوده است، اما حضور کنت و جذب تورس سبب شد تا جواد نکونام برای جذب یک بازیکن غیرآسیایی دیگر مجبور شود این مدافع را در لیست خروجی قرار دهد که البته این تصمیم دردسر‌هایی را هم برای باشگاه فولاد خوزستان به همراه داشت؛ چرا که کولیبالی برای رضایت به فسخ قرارداد خواهان دریافت مطالبات خود تا اتمام قرارداد شده بود.

به هر حال این اتفاق به سرانجام رسید و مدیران باشگاه فولاد خوزستان با کولیبالی برای فسخ قرارداد به توافق دست پیدا کردند.
کولیبالی در لیگ پانزدهم زوج محمد طیبی در قلب خط دفاعی استقلال خوزستان بود و یکی از مهم‌ترین مهره‌های این تیم در مسیر قهرمانی به شمار می‌رفت. او سپس با ویسی به سپاهان رفت که البته دوران موفقی برای او نبود، اما پس از بازگشت به استقلال خوزستان و یک فصل حضور در نفت مسجد سلیمان به فولاد خوزستان پیوست که روز‌های خوبی را برای این بازیکن مالیایی رقم زد.
به هر ترتیب این بازیکن به پایان راه خود در فولاد خوزستان رسیده و باید دید مسیر حرفه‌ای او بار دیگر در ایران رقم خواهد خورد یا در کشور دیگری به فوتبال خود ادامه خواهد داد. کولیبالی نزدیک به یک دهه است که به عنوان یکی از لژیونر‌های فوتبال ایران فعالیت می‌کند.

 

فسخ قرارداد پایان ماجراجویی یک دهه‌ای در لیگ برتر شد