شهرخبر

صادقی: اگر قرار باشد بالای جدول باشیم باید بیشتر حمایت شویم/ تفاوت بین مربیان ایرانی و خارجی اذیت‌کننده است

صادقی: اگر قرار باشد بالای جدول باشیم باید بیشتر حمایت شویم/ تفاوت بین مربیان ایرانی و خارجی اذیت‌کننده است

مربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: تیمی که بعد از سه سال حضور در لیگ برتر ‌نتایج خوبی گرفته و هرسال پیشرفت کرده است جا دارد که حمایت‌های بیشتری از آن صورت بگیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ابراهیم صادقی که به دلیل محرومیت محمد ربیعی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل آلومینیوم اراک، شرکت کرده بود، درباره بازی فردای تیمش اظهار داشت: درباره بازی با آلومینیوم باید بگویم که همانطور که شرایط جدول را می‌دانید و با توجه به مساوی بودن امتیاز ما با آلومینیوم، بازی مهمی برای ماست. درباره اهمیت این بازی آقای ربیعی با تیم صحبت کرده و تیم ما آماده است برای یک بازی باکیفیت. بزرگ‌ترین هدف ما این است که بتوانیم کیفیت فنی‌مان را حفظ کنیم و در کنارش نتیجه خوب هم بگیریم.

وی ادامه داد: می‌دانیم بازی سختی داریم. تیم آلومینیوم بازیکنان و کادر فنی بسیار خوبی دارد، ولی تیم ما هم کاملاً آماده است و سعی می‌کنیم در کنار حفظ کیفیت فنی تیم‌مان، برنده بازی هم باشیم. امیدوارم فردا خدا کمک‌مان کند و بتوانیم برنده بازی باشیم.

 

مربی تیم فوتبال مس رفسنجان درباره اینکه پیش از این ربیعی گفته بود تیمش در دریایی از مشکلات قرار دارد، آیا این مشکلات رفع شده است یا خیر، گفت: ما مشکلاتی داریم و سرمربی تیم هم گفته است که مثل خیلی‌ها مشکلات‌مان را فریاد نمی‌زنیم، ولی تیم ما اگر قرار باشد در بالای جدول باشد باید حمایت‌های بیشتر و کامل‌تری از تیم شود. تیمی که در سومین سال حضورش در لیگ برتر نتایج خوبی گرفته و هر سال پیشرفت کرده است حتماً جا دارد که حمایت‌های بیشتری از آن صورت بگیرد. ما با تیم‌هایی که رقابت می‌کنیم ببینید که چه بازیکنانی جذب کردند، ولی ما متأسفانه نتوانستیم بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم و فقط یک بازیکن گرفتیم.

صادقی افزود: ما سعی می‌کنیم درباره مشکلات با مدیران باشگاه صحبت کنیم تا روز به روز شرایط‌مان بهتر شود، ولی این مسائل نباید باعث شود تا رسانه‌ها کمتر به تیم ما بپردازند. ما در سه هفته اخیر در دو بازی در دقایق آخر نتیجه را از دست دادیم که یکی از آنها اشتباه داوری بود و ما می‌توانستیم در سه هفته اخیر هفت امتیاز داشته باشیم که شرایط‌مان را سخت کرده است. ما می‌خواهیم رتبه بهتری در این فصل کسب کنیم و برای آن تلاش می‌کنیم و سعی خواهیم کرد مشکلات‌مان را با کمک هم برطرف کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که «برای هدایت تیم ملی، مربی خارجی بهتر است یا ایرانی؟»، تأکید کرد: من زمانی که در تیم ملی بازی می‌کردم قلعه‌نویی و دایی بودند. به نظر من فرصتی که به مربیان خارجی دادند به مربیان ایرانی نداده‌اند. ما در جام ملت‌های 2007 در ضربات پنالتی به کره باختیم، ولی بعد از یک سال قلعه‌نویی را از تیم ملی کنار گذاشتند و شاید در آن مقطع از او حمایت می‌شد به‌عنوان یک مربی ایرانی در آینده قطعاً نتایج بهتری می‌گرفت. این تفاوت ما را اذیت می‌کند، وقتی یک مربی خارجی می‌آید با او قرارداد خوب می‌بندند و زمان بیشتری هم می‌دهند، ولی مربی ایرانی این فرصت و امکانات را نمی‌دهند. در حال حاضر مربیان خوب ایرانی داریم که اگر حمایت شوند و زمان کافی به آنها بدهیم می‌توانند نتایج خوبی بگیرند.

مربی تیم فوتبال مس رفسنجان در پاسخ به این سؤال که «چه بازیکنی در بازی فردا غایب است؟»، گفت: ما پریرا را در اختیار نداریم و بقیه بازیکنان آماده هستند و همه تلاش می‌کنند.

انتهای پیام/