شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#رهبر انقلاب#مجلس#رئیس مجلس

قالیباف: موافقت حکیمانه رهبر انقلاب با عفو محکومان نقشی بی‌بدیل در احیای اتحاد ملی ایفا می‌کند

قالیباف: موافقت حکیمانه رهبر انقلاب با عفو محکومان نقشی بی‌بدیل در احیای اتحاد ملی ایفا می‌کند

رئیس مجلس گفت: در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی موافقت حکیمانه رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات جمع قابل توجهی از متهمان و محکومان حوادث اخیر جلوه دیگری از رویکرد محبت آمیز و پدرانه ایشان با فرزندان خود را به نمایش گذاشت.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز (دوشنبه، 17 بهمن ماه) قوه مقننه در نطق پیش از دستور خود، گفت: ارتحال جانسوز حضرت زینب کبری (س) بانگ رسای عدالت طلبی و حقیقت جویی و الگوی جاودانه زنان مبارز را به ملت شریف ایران و تمام محبان اهل بیت (ع) تسلیت و تعزیت می گویم.

وی ادامه داد: در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی موافقت حکیمانه رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات جمع قابل توجهی از متهمان و محکومان حوادث اخیر جلوه دیگری از رویکرد محبت آمیز و پدرانه ایشان با فرزندان خود را به نمایش گذاشت.

رئیس مجلس بیان کرد: ایشان از ابتدای این حوادث حساب افرادی که هیجان زده شده و فریب خورده اند را از سازمان دهندگان آشوب جدا کردند و با محبت اخیر خویش ضمن تاکید عملی بر این رویکرد، نقشی بی بدیل در ترمیم اجتماعی و احیای اتحاد و همدلی ملی ایفا کردند.

قالیباف  عنوان کرد: موافقت رهبر حکیم انقلاب با این عفو از موضع قدرت نظام اسلامی که سیره پیامبران و ائمه (ع) است، نقشه دشمنان برای تبدیل جوانان و نوجوانان معترض و فریب خورده به آشوبگران سازمان یافته را سد کرد. بر همه ما مسئولان واجب است که با تاسی از رویکرد ایشان، ترمیم اجتماعی را سرلوحه کار خویش قرار داده و با مواضع و رفتار محبت آمیز خود اجازه ندهند دشمنان و آشوبگران سازمان یافته مانع از احیای اتحاد ملی شوند.

رئیس مجلس گفت: در پایان لازم است به نمایندگی از ملت نوع دوست ایران با تمامی افراد حادثه دیده از زلزله مهیب ترکیه و سوریه ابراز همدردی عمیق کرده و به ملت مسلمان ترکیه و سوریه بابت مصیبت  جان باختن شماری از هموطنانشان تسلیت می گویم.

انتهای‌ پیام/