شگرد این شیاد در کرج خاص بود / همه در دام چرب زبانی هایش گرفتار شدند + جزییات

به گزارش رکنا؛ سرهنگ "محمد معظمی گودرزی" جانشین فرمانده انتظامی استان البرز بیان داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده کلاهبرداری با بهانه پرداخت وام قرض الحسنه، به پلیس آگاهی شهرستان چهارباغ، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

وی افزود: بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که شخصی با چرب زبانی و روش های متقلبانه اطرافیان و آشنایان خود را به بهانه پرداخت وام یک میلیارد ریالی اغواء و پس از دریافت ۵۰۰ میلیون ریال از هر شخص، متواری شده و پاسخگوی نامبردگان نبوده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: علی رغم حرفه ای عمل کردن متهم و نگذاشتن هیچ گونه ردی از خود، با این وجود کارآگاهان با تلاش‌های بی‌وقفه و به کارگیری اقدامات پلیسی و اطلاعاتی مخفیگاه متهم را در شهرستان ساوجبلاغ شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف متهم به ۱۷ فقره کلاهبرداری به ارزش ۱۰ میلیارد ریال گفت: همه مال باختگان پرونده شناسایی و به همراه متهم برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ گودرزی در پایان به شهروندان توصیه کرد تا از اطمینان بی مورد به افراد ناشناس خودداری کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را به پلیس اطلاع دهند.