شهرخبر

تندروان: شهرداری ارومیه محبت ما را فراموش کرد/ باید از حق شهداب دفاع کنم

خبرگزاری تسنیم؛ چشمه ی جوشان آگاهی بخشی

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد از اقدام شهرداری ارومیه انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا تندروان، سرمربی تیم شهداب یزد در مورد پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل شهرداری ارومیه در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: شاهد بازی کاملا متمرکزی از سوی بازیکنان شهداب بودیم. تیم شهرداری ارومیه نیز به عنوان یک تیم جوان و جنگنده، کارهای بزرگی در هفته‌های گذشته از جمله شکست پیکان انجام داده است. ما نیز با رعایت احترام نسبت به این تیم وارد زمین شدیم.

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد ادامه داد: بازیکنان هر آنچه از طرف کادر فنی گفته شده بود، رعایت کردند. من از بازی‌های تیم در هفته‌های اخیر خیلی راضی هستم اما دیدار مقابل شهرداری در ارومیه، جزو بازی‌های خوب ما بود.

تندروان تصریح کرد: تمرکز ما در حال حاضر روی بازی بعدی است. برنامه مسابقات در دور برگشت آن‌قدر فشرده است که نمی‌توان به آینده نه چندان دور هم فکر کرد و فقط برای بازی بعدی برنامه‌ریزی می‌کنیم.

مربی پیشین تیم ملی در مورد شکایت باشگاه شهداب از شهرداری ارومیه به دلیل بدعهدی و عدم پایبندی به تفاهم‌نامه فی‌مابین توضیح داد: نمی‌خواستم در این مورد حرف بزنم اما چون روی روند کاری ما در بازی با شهرداری تاثیر داشت به آن اشاره می‌کنم. یک کار غیرحرفه‌ای از سوی تیم شهرداری صورت گرفت. ما بازیکنی (مبین نصری) را پس از پرورش در تیم شهداب اجازه دادیم در زادگاه خودش یعنی شهر ارومیه بازی کند اما قرارداد او طوری بود که نباید جلوی شهداب بازی می‌کرد.

تندوران افزود: استفاده از این بازیکن از سوی تیم شهرداری مقابل شهداب، کار خوشایندی نبود و محبت باشگاه شهداب در مورد باشگاه شهرداری ارومیه در این قضیه فراموش شد. آنها باید به ما و قراردادی که داشتیم، احترام می‌گذاشتند. مسائل مرتبط با قرارداد بازیکنان  به من ارتباطی ندارد اما چون در جریان این موضوع بودم باید از حق باشگاه شهداب دفاع می‌کردم.

او گفت: با وجود اینکه شهرداری از همه بازیکنان و توان خود استفاده کرد اما ما نیز بازی محکمی ارائه کردیم و راضی هستیم.

انتهای پیام/