شهرخبر

اولین صرافی با کیف پول سرد از تازه واردان استقبال می کند

اولین صرافی با کیف پول سرد از تازه واردان استقبال می کند

بازار ارزهای دیجیتال مرحله جدیدی از رشد را تجربه می کند و پس از یک زمستان کریپتو که بیش از یک سال به طول انجامید، قیمت ارزهای دیجیتال اصلی افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری برنا؛  موج عظیمی از حامیان جدید ارزهای دیجیتال به زودی بازار را پوشش خواهند داد. اکثر آنها می خواهند به سرعت وارد بازار شوند تا از نوآوری های مالی استفاده کنند، سرمایه گذاری کنند و با موفقیت کسب درآمد کنند و در عین حال ریسک ها را به حداقل برسانند.

تا همین اواخر، این غیرممکن بود، زیرا تجربه از اشتباهات و ضررها ناشی می شود و تجارت موفق در بورس نیاز به آموزش طولانی مدت دارد.

دنیای کریپتو برای کسانی که تازه شروع به کار کرده‌اند می‌تواند بسیار زیاد و پیچیده باشد. آنها نه تنها به یک رابط کاربر پسند بلکه به منابع آموزشی جامعی نیاز دارند که دنیای ارزهای دیجیتال را برای مبتدیان در دسترس‌تر و کمتر مرعوب کند. و مهمتر از همه، چیزی که آنها نیاز دارند راهی است که با اولین اشتباه تمام سرمایه خود را از دست ندهند.

برای مدت طولانی هیچ کس نمی توانست چنین خدماتی را ارائه دهد. اما اکنون پلتفرم CryptoUnity آمده است. با آن، همه چیز را می توان تغییر داد. یک استارت آپ جدید با توکن CUT خود به مبتدیان اجازه می دهد تا به سرعت به مشارکت کامل در جامعه رمزنگاری تبدیل شوند، تجارت سریع و موفقیت آمیز را در صرافی شروع کنند و در عین حال، به دلیل ذخیره سازی سرد، می توانند خطرات خود را به حداقل برسانند و خطرات خود را از دست ندهند.

دارایی ها حتی اگر مشکلی در مبادله وجود داشته باشد.

کیف پول سرد سرد

حتی امن ترین صرافی ها نیز هر از گاهی هک می شوند. ما مرتباً در این مورد در اخبار بازار ارزهای دیجیتال می شنویم.

هنگامی که هکرها به یک صرافی نفوذ می کنند، کاربران معمولاً تمام وجوه خود را که در حساب های صرافی خود قرار داده اند از دست می دهند و حتی کیف پول های آنلاین قابل اعتماد و راحت نمی توانند امنیت کامل وجوه را تضمین کنند. تنها یک راه برای ذخیره ایمن دارایی های دیجیتال وجود دارد و آن کیف پول سرد است.

کیف پول سرد به اینترنت متصل نیست و بنابراین خطر به خطر افتادن آن بسیار کمتر است. به عبارت دیگر، این یک کیف پول آفلاین یا یک کیف پول سخت افزاری است. کیف پول سرد تنها راه نگهداری ارزهای دیجیتال به صورت آفلاین است تا از دسترسی هکرها به دارایی های مالک از طریق روش های سنتی هک اینترنتی جلوگیری شود.

اغلب، یک کیف پول سرد شبیه یک درایو فلش است و از طریق درگاه USB به رایانه متصل می شود. اما نسخه راحت تری از کیف پول سرد وجود دارد که شبیه یک کارت بانکی سنتی است و با استفاده از NFC به اینترنت دسترسی دارد. چنین کیف پول سردی عملکرد کامل کیف پول سخت افزاری را فراهم می کند در حالی که استفاده از آن بسیار راحت است. و این دقیقا همان چیزی است که نسل جدید کاربران به آن عادت کرده اند.

کارت با NFC را می توان به راحتی با خود در هر کجا که می روید حمل کرد و امکان دسترسی سریع و ایمن به وجوه خود را در هر زمان فراهم می کند. این ترکیبی از مبتدی دوستی و امنیت سطح بالا، پلتفرم CryptoUnity را به مقصدی مناسب برای هر کسی که به دنبال مشارکت در دنیای ارزهای دیجیتال است تبدیل می کند.

1

اعتماد و شفافیت

مشخص است که سیستم مالی رمزنگاری که بر روی بلاک چین ساخته شده است یک راه حل غیرقابل اعتماد ارائه می دهد.

اما همچنان باید به ارائه دهندگان راه حل اعتماد کنید. CryptoUnity چندین ممیزی از جمله QuillAudits در سپتامبر 2022 و ممیزی توسط CertiK در نوامبر 2022 را با موفقیت به پایان رساند. تیم CryptoUnity در حین انجام ممیزی دقت لازم با CertiK، نشان طلایی KYC را نیز دریافت کرد که بالاترین سطح شفافیت و اعتماد را نشان می‌دهد.

ترکیبی از رابط کاربر پسند و امنیت ارائه شده توسط کیف پول سرد بسیار مورد استقبال حسابرس قرار گرفت.

در پایان سال، CertiK فهرست کوتاهی از 5 پروژه ارز دیجیتال جدید ارزیابی شده را منتشر کرد و آنها را بر اساس امتیاز اعتماد آنها ارزیابی کرد. امتیاز اعتماد CryptoUnity آن را بر اساس ممیزی امنیتی در بالاترین نرخ تمام پروژه ها قرار می دهد. پلتفرم مبادلات ارزهای دیجیتال با امتیاز 89 در رتبه اول قرار دارد.

بعدش چی؟

پروژه مبتدی گرا دو نیاز اصلی کاربر را فراهم می کند: امنیت و آموزش. آنها با یک برنامه وابسته اصلی و مؤثر تکمیل می شوند - BAPP (برنامه شریک وابسته بلاک چین)، که سه مشکل را همزمان حل می کند: هجوم کاربران جدید را فراهم می کند.

ایجاد اعتماد در جامعه؛ و به کاربران اجازه می دهد تا به درآمد غیرفعال اضافی دسترسی داشته باشند، جایی که می توانند تا 10٪ از ارزش تراکنش های انجام شده توسط فالوورهای خود را با استفاده از کد آنها کسب کنند. . به گفته این تیم، توسعه بیشتر پروژه بر اساس بازخورد کاربران آنها خواهد بود.

2

این بدان معناست که CryptoUnity همچنان می‌تواند نیازهای کاربران با تجربه و جدید را که مانند موجی به دلیل احیای آن به بازار ارزهای دیجیتال می‌آیند، برآورده کند.

انتهای پیام