شهرخبر

قهرمان مسابقات تکواندو جام نقش جهان مشخص شد

قهرمان مسابقات تکواندو جام نقش جهان مشخص شد

پرونده بیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تکواندو "جام نقش جهان" با قهرمانی تیم بارمان ابزار و یراق توسن به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با برگزاری 12 دیدار از هفته‌های چهاردهم و پانزدهم بیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تکواندو  "جام نقش جهان" گرامیداشت شهید شاخص ورزش کشور «شهید شاهرخ ضرغام»  امروز( پنجشنبه - 13 بهمن ماه) در خانه تکواندو به پایان رسید و در پایان تیم بارمان ابزار و یراق توسن بود که در اولین حضور خود جام قهرمانی را بالای سر برد.

در این رقابت‌ها تیم‌های زنده‌یاد محمدرضا بابادی، باشگاه تکواندو پارسیان، دانشگاه آزاد اسلامی، تعاونی گمرگ شهید رجائی بندرعباس، فرمانیه، باشگاه حضرت سید الشهداء اهواز، هیئت تکواندو نوشهر، لوازم خانگی کن، مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه، نیروی زمینی ارتش، شرکت بازرگانی هم وطن آریای بوشهر، ساج تیک چوب همدان، باشگاه مقاومت، مناطق نفت خیز جنوب و بارمان ابزار و یراق توسن به مصاف یکدیگر رفتند.

شاگردان مهدی احمدی در هفته پایانی ابتدا لوازم خانگی کن را 5 بر 3 از پیش رو برداشت و سپس در دیداری سرنوشت ساز و مهم  برابر اصلی‌ترین رقیب خود یعنی مقاومت، مدافع عنوان قهرمانی به تساوی 4 بر4 دست یافت و عنون قهرمانی را از آن خود کرد. مقاومت نایب قهرمان شد و مناطق نفت خیز جنوب عنوان سومی این دوره از رقابت‌ها را به خود اختصاص داد. 

در جدول رده‌بندی بارمان ابزار و یراق توسن با 34 امتیاز جایگاه نخست را تصاحب کرد. باشگاه مقاومت با کسب 31 امتیاز دوم شد و مناطق نفت خیز جنوب با کسب 29 امتیاز رتبه سوم جدول را به خود اختصاص داد. همچنین تیم‌های نیروی زمینی ارتش، لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد اسلامی، زنده یاد بابادی، فرمانیه، هیئت تکواندو بوشهر و ایران استار رتبه های چهارم تا دهم جدول را به خود اختصاص دادند. 

برترین های این دوره از رقابت‌ها به شرح ذیل است:
برترین بازیکن: محمد مقدم فرد - نیروی زمینی ارتش
برترین مربی: مهدی احمدی - بارمان ابزار و یراق توسن 
برترین داور: محمد اکبری - خوزستان
برترین سرپرست: محمد حسنی -  شرکت بازرگانی هم وطن آریای بوشهر
کاپ اخلاق: باشگاه حضرت سید الشهداء اهواز 

نتایج هفته چهاردهم:
ایران استار 2 - دانشگاه آزاد اسلامی 6
مناطق نفت خیز جنوب 6 - باشگاه سید الشهداء اهواز 2
بارمان ابزار و یراق توسن 5 - لوازم خانگی کن 3
باشگاه مقاومت 4 - نیروی زمینی ارتش 4

نتایج هفته پانزدهم:
فرمانیه 4 - شرکت بازرگانی هم وطن آریای بوشهر 4
دانشگاه آزاد اسلامی 6 - زنده یاد محمدرضا بابادی 2
مناطق نفت خیز جنوب 3 - نیروی زمینی ارتش 5
بارمان ابزار و یراق توسن 4 - باشگاه مقاومت 4

انتهای پیام/