شهرخبر

چرا انتقال زیاش به PSG عملی نشد؟/ اشکرینیار در اینتر ماندنی شد

چرا انتقال زیاش به PSG عملی نشد؟/ اشکرینیار در اینتر ماندنی شد

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نتوانست انتقال هافبک مراکشی چلسی و مدافع اسلواکیایی اینتر در روز پایانی نقل‌وانتقالات زمستانی را تکمیل کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در آخرین روز نقل‌وانتقالات زمستانی تلاش کرد تا حکیم زیاش را از چلسی قرض بگیرد و میلان اشکرینیار را هم از اینتر به خدمت بگیرد اما در هر دو مورد به بن‌بست خورد و انتقال این دو بازیکن عملی نشد. در مورد زیاش هر دو باشگاه به توافق برای انتقال قرضی این هافبک مراکشی رسیدند اما اسناد امضا شده به موقع تبادل نشد و در نهایت این انتقال به سرانجام نرسید. برخی رسانه‌ها خبر داده‌اند که باشگاه چلسی سه بار اسناد را به اشتباه به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن ارسال کرده و همین باعث شد تا این انتقال پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی به ثبت نرسد.

پاری‌سن‌ژرمن همچنین در جذب میلان اشکرینیار در این پنجره زمستانی ناکام ماند، هر چند این بازیکن در پایان فصل جاری به عنوان بازیکن آزاد راهی پاری‌سن‌ژرمن خواهد شد. باشگاه اینتر حاضر نشد مدافع 27 ساله‌اش را در ازای دریافت 10 میلیون یورو به پاری‌سن‌ژرمن بدهد.

جوزپه ماروتا در این خصوص به شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا گفت: نمی‌خواهم درباره جزئیات صحبت کنم، من تصویر بزرگتری از ماجرا را می‌بینم. دنیای فوتبال به طور مداوم در حال تغییر است. دیگر اسطوره‌های باشگاهی وجود ندارند و بازیکنان می‌توانند خیلی سریع باشگاه خود را تغییر دهند. ما باید به این نوع فوتبال عادت کنیم که دور از نگاه رمانتیک به فوتبال است.

مدیر اجرایی باشگاه اینتر افزود: بدیهی است این چیزی نیست که ما و طرفداران‌مان از آن لذت ببریم اما در اینجا با حرفه‌ای‌ها سروکار داریم. اشکرینیار انتخاب کرد و این حق او بود که این کار را انجام دهد، بنابراین باید به تصمیم او احترام بگذاریم. ما هیچ شکی در مورد حرفه‌ای بودن او و جدیتی که همیشه ثابت کرده، نداریم. میلان اشکرینیار می‌تواند با حقایق ثابت کند که با این پیراهن به وظیفه خود عمل می‌کند.

انتهای پیام/