شهرخبر

راه‌اندازی دهکده فوتبال در شهر ورزش "بوستان ولایت"

راه‌اندازی دهکده فوتبال در شهر ورزش "بوستان ولایت"

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از ایجاد و اجرای "دهکده فوتبال" در شهر ورزش "بوستان ولایت" همزمان با برگزاری ایام دهه فجر خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، رضا صیادی؛ مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران اظهار کرد: همزمان با برگزاری ایام دهه فجر "دهکده فوتبال" در شهر ورزش بوستان ولایت ایجاد خواهد شد.

صیادی با یادآوری اکران پویش "همه هوادار ایران" که در حمایت از حضور تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2022 در تهران به اجرا درآمده بود، افزود: جزیره‌های فوتبال در سه نقطه از شهر بخشی از اکران این پویش بود که در آن بازی‌هایی از جمله؛ پینگ‌پنگ فوتبال، ضربه ایستگاهی، توپ و کمان، توپ و تور (پنالتی)، فوتبال‌دستی، فوتبال‌دستی انسانی و طراحی و اجرا شده بود.

به گفته وی با توجه به استقبال شهروندان از جزیره‌های فوتبال و به منظور استفاده بهینه از وسایل بازی و تجهیزات مورد استفاده در این جزیره‌ها همزمان با دهه فجر "دهکده فوتبال" در شهر ورزش بوستان ولایت ایجاد و راه‌اندازی خواهد شد.

براساس این گزارش، شهر ورزش یکی از بهترین مکان‌هایی است که در پارک ولایت تهران برای علاقمندان به ورزش احداث شده است که با راه‌اندازی "دهکده فوتبال" چرخه اوقاتی شاد و مفرح برای خانواده‌ها و شهروندان ورزشی فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/