شهرخبر

تصمیم مهم مهدی طارمی؛ اشتباه سردار آزمون تکرار نمی شود!

باشگاه پورتو به تازگی به مهدی طارمی پیشنهاد  تمدید قراردادش به مدت ۴ سال دیگر داده است. یعنی تا پایان فصل ۲۰۰۷. 
پنجره زمستانی بسته شده است و با وجود همه اخبارهایی که در مورد مهدی طارمی وجود داشت این بازیکن در پورتو ماندگار شده است و این نشان می دهد باشگاه پرتغالی برای حفظ نتیجه راضی به از دست دادن مهاجم تیم ملی فوتبال ایران نیست و قید سود فروش این بازیکن را زده است. به همین خاطر باشگاه پورتو به مهدی طارمی پیشنهاد داده است که قرارداد خود را به مدت ۴ فصل دیگر تمدید کند. 
بر اساس خبرهای رسیده از پرتغال؛ مهدی طارمی به زودی به این پیشنهاد تن می دهد و قرارداد خود را تمدید خواهد کرد. 
هر چند پیشنهادات متعددی برای جذب مهدی طارمی به دست او رسیده  اما گفته می شود، مهدی طارمی با درس از سرنوشت سردار آزمون همبازی اش در تیم ملی فوتبال ایران به این نتیجه رسیده که قراردادش را تمدید کند.

سردار آزمون در حالی که در زنیت روزهای طلایی را پشت سر گذاشت، اکنون در بایرلورکوزن تبدیل به یک بازیکن نیمکت نشین شده است و شاید به زودی مجبور به حضور در تیم دیگری شود. مهدی طارمی هم ترس از این دارد در تیم جدید به سرنوشت سردار آزمون دچار شود. 
 طارمی یک فصل دیگر با پورتو قرارداد دارد و تمدید قرارداد به مدت ۴ فصل دیگه به این معنی نیست که مهدی طارمی هیچ وقت قادر به جدایی و حضور در یک تیم جدید نخواهد بود، بلکه در اختیار پورتو است و با نظر این باشگاه باید تیم جدیدش را انتخاب کند.