شهرخبر

امتناع عامل عملیات انتقام جویانه قدس از شلیک به سوی زنان اسرائیلی

امتناع عامل عملیات انتقام جویانه قدس از شلیک به سوی زنان اسرائیلی

در حالی که عملیات جمعه شب شهید «خیری علقم» مجاهد فلسطینی در شهر قدس به کشته شدن ۸ صهیونیست منجر شد، روایت یک زن صهیونیست که شاهد عینی این عملیات بوده است بیانگر آن است که این عملیات ضدصهیونیستی حتی می توانست به عملیاتی مرگ بار تر مبدل شود.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، یک زن صهیونیست که از شاهدان عملیات انتقام جویانه ضدصهیونیستی جمعه شب در محله «نبی یعقوب» شهر قدس بوده است در مصاحبه با یکی از شبکه های تلویزیونی رژیم صهیونیستی گفت: «خیری علقم» عامل عملیات قدس در زمان اجرای این عملیات زمانی که به مقابل وی رسیده است گفته است که به هیچ زنی شلیک نمی‌کند و از مقابل او عبور کرده و به سمت سایر صهیونیست‌ها آتش گشوده است.

بیت المقدس , رژیم صهیونیستی (اسرائیل) , شهرک نشینان صهیونیست , فلسطین ,

در بخشی دیگر از این برنامه، تحلیلگر این شبکه تلویزیونی افزود در صورتی که خیری علقم قصد شلیک به سمت زنان را داشت آمار کشته شدگان می توانست از 8 نفر فراتر رفته و به یکی از پرتلفات ترین عملیات‌های مجاهدین فلسطینی علیه رژیم صهیونیستی در دهه‌های اخیر مبدل شود.

در جریان عملیات جمعه شب در محله نبی یعقوب شهر قدس شهید خیری علقم موفق شد تا یکی از بزرگ ترین عملیات‌های ضدصهیونیستی مجاهدین فلسطینی در یک دهه اخیر را رقم زند و حداقل 8 صهیونیستی را به هلاکت برساند. این عملیات انتقام جویانه در پاسخ به یورش خونبار نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین انجام شد که در جریان آن حداقل 10 فلسطینی از جمله یک پیرزن به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/