شهرخبر

قربانی یحیی برای شکست پرسپولیس ؛ این ستاره پرسپولیس سکونشین می شود؟

علی نعمتی مدافع چپ پرسپولیس روز خوبی مقابل فولاد نداشت و در نیمه نخست هم تعویض شد.

قربانی یحیی برای شکست پرسپولیس ؛ این ستاره پرسپولیس سکونشین می شود؟

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛ 

پرسپولیس در حساس ترین بازی هفته هفدهم لیگ برتر مقابل فولاد در اهواز تن به شکست یک بر صفر داد و اختلاف امتیاز قرمزها با تیم دوم به دو امتیاز کاهش یافت. تک گل فولاد را روبرتو تورس بازیکن جدید و اسپانیایی فولاد به زیبایی به ثمر رساند تا اولین حضور این بازیکن سابق اوساسونا در فوتبال ایران با گلزنی همراه باشد.

احسان پهلوان ستاره فصل قبل پرسپولیس که در تابستان امسال راهی فولاد شد، مقابل تیم سابقش عملکرد خوبی داشت و پاس گل زیبایی به تورس اسپانیایی داد. پاس پهلوان درحالی دقیقا روی پای تورس نشست که علی نعمتی مدافع چپ پرسپولیس که مامور مهار تورس بود، جا ماند و دروازه پرسپولیس باز شد. نعمتی که روی گل فولاد مقصر بود، بعد از گل خوردن تیمش تمرکز خود را تا حدودی از دست داد و مرتکب چند اشتباه دیگر شد.

همین موضوع سبب شد تا گل محمدی خیلی زود و قبل از پایان نیمه نخست این بازیکن را تعویض کند و دیاباته را به بازی بفرستد. بعد از خروج نعمتی، وحید امیری مدافع چپ پرسپولیس شد و دیاباته هم در خط حمله به میدان رفت. گل محمدی با این تعویض زودهنگام خود نشان داد علی نعمتی روی گل خورده تیمش مقصر بوده و از عملکرد او رضایت نداشته است.