شهرخبر

حرکت ویژه روزبه چشمی برای استقلالی ها؛ کاپیتان در یک لحظه نیروی نجات شد

روزبه چشمی کاپیتان تیم استقلال که در غیاب سیدحسین حسینی بازوبند کاپیتانی را بر دست بسته پس از یک هفته غیبت به دلیل ۴ کارته بودن مقابل سپاهان در دیدار مقابل ملوان از ابتدا نماینده سرمربی استقلال بین هم‌تیمی‌هایش بود. او که در پست همیشگی اش به میدان رفت در دقیقه ۱۲ بازی روی ضربه مستقیم بازیکن تیم ملوان که پس از برخورد به سیلوا از بالای سر علیرضا رضایی رد شده بود پیش از ورود توپ به درون دروازه، ناجی استقلال شد تا توپ را بین زمین و هوا از روی خط برگرداند و یک گل را برای تیمش بخرد.

این صحنه با اعتراض شدید بازیکنان تیم ملوان همراه شد؛ تا جایی که بعد از اعلام خطای داور مسابقه روی ضدحمله امیر ارسلان مطهری، بازیکنان ملوانی بیشتر از اینکه به خطا روی ارسلان مطهری معترض باشند معتقد بودند داور باید گل ملوان را قبول کند. در حالی که تصاویر آهسته تلویزیونی مشخص می‌کرد این توپ ظاهراً از خط رد نشده است اما کادرفنی تیم ملوان نیز به شدت نسبت به این موضوع معترض بودند و اعتقاد داشتند توپ از خط رد شده است.

روزبه چشمی که در دیدار رفت مقابل ملوان روی تک گل حریف گیلانی مقصر اصلی شناخته شده بود ظاهراً تا اینجای کار اشتباهش را جبران کرد و یک گل برای استقلال خرید.