شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#استقلال

ناکامی بزرگ فتح الله زاده در خرید یک هافبک پرتغالی/ ثانیه شماری برای انفجار اولین بمب استقلال در زمستان سرد امسال

با وجود مصاحبه‌های جنجالی علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال، او در ترکاندن مهم‌ترین بمب بازار نقل‌وانتقالات زمستانه ناموفق بود و نتوانست از بند جدایی ریکاردو آلوز برای حضور این هافبک پرتغالی در استقلال استفاده کند و شب گذشته آلوز قراردادش را ۳ فصل دیگر با سرخ‌پوشان تبریزی تمدید کرد تا پروژه جذب یک هافبک بازی‌ساز در نقل‌وانتقالات زمستانه با شکست مواجه شود و آبی‌ها نتوانند بهترین پاسور لیگ بیست‌ودوم را به خدمت گرفتند.

آلوز تنها هدف نقل‌وانتقالاتی آبی‌پوشان پایتخت در بازار زمستانه نبود و به جز نیاز به خرید یک هافبک بازی‌ساز، استقلالی‌ها به دنبال جذب یک مهاجم تمام‌کننده هم بودند که ریکاردو ساپینتو قصد داشت تا یک بازیکن خارجی را به خدمت بگیرد اما شکایت آندره‌آ استراماچونی باعث شده تا آبی‌ها نتوانند بازیکنان خارجی شاغل در خارج از لیگ ایران را جذب کنند و در لیگ ایران هم مهاجم خارجی آماده‌ای به چشم نمی‌خورد.

اریک باگناما گزینه جنجالی بود که نامش در فضای مجازی در حوالی استقلال مطرح شد و گفته می‌شد که ساپینتو به دنبال جذب این مهاجم گابنی خبرساز در تیم گل‌گهر است اما باگناما قصد جدایی از گل‌گهر ندارد. بعد از منتفی شدن خرید بازیکن خارجی، سا پینتو به دنبال همکاری دوباره با کاوه رضایی است و گفته می‌شود که با چراغ سبز سا پینتو، رضایی فاصله چندانی تا آبی‌پوش شدن دوباره ندارد.

ناکامی بزرگ فتح الله زاده در خرید یک هافبک پرتغالی/ ثانیه شماری برای انفجار اولین بمب استقلال در زمستان سرد امسال

مشکل خانوادگی؛ کلید رسیدن کاوه به استقلال

کاوه رضایی در ابتدای فصل با استقلال قراردادش را به امضا رساند اما به دلیل تکمیل بودن فهرست آبی‌ها نتوانست قراردادش را ثبت کند. بعد از ناکامی در ثبت قرارداد با استقلال، رضایی به تراکتور رفت که توانست فرم خوبی را از خود نشان بدهد و تاکنون ۲ گل برای سرخ‌پوشان تبریزی به‌ثمر رسانده اما نکته مهم اینکه در قرارداد این مهاجم باتجربه با تراکتور قید شده بود که در صورت دریافت پیشنهاد از استقلال، کاوه رضایی در نیم‌فصل می‌تواند از تراکتور جدا شده و به جمع آبی‌پوشان پایتخت بپیوندد.

فرنوش شیخی همسر کاوه رضایی که جزو والیبالیست‌های نام‌آشنا ایرانی به‌شمار می‌رود، در ماه‌های اخیر کار خود را در تیم زنان سایپا آغاز کرده و گفته می‌شود، رضایی به دلیل مشکلات خانوادگی قصد دارد تا به تهران سفر کند و باتوجه به چراغ سبز ساپینتو، کاوه رضایی در آستانه نهایی کردن مذاکرات خود با مدیران استقلال است.

ناکامی بزرگ فتح الله زاده در خرید یک هافبک پرتغالی/ ثانیه شماری برای انفجار اولین بمب استقلال در زمستان سرد امسال

در انتظار جلسه رضایی با فتح‌الله‌زاده

مدیرعامل استقلال بعد از ناکامی در جذب ریکاردو آلوز، درصدد برآورده کردن حداقل انتظارات هواداران استقلال است و می‌خواهد خط حمله تیمش را با جذب کاوه رضایی تقویت کند. گفته می‌شود باتوجه به تمایل طرفین برای همکاری، قرار است جلسه‌ای میان کاوه رضایی و علی فتح‌الله‌زاده به انجام برسد و در این جلسه، توافقات احتمالی برای امضای قرارداد نهایی شود.

رضایی البته برای ثبت قرارداد خود با مشکلی مشابه ابتدای فصل مواجه است، چون هنوز لیست استقلال خالی نشده و مدیران آبی‌پوش در تلاش هستند تا با مذاکره با سیاوش یزدانی، عزیزبک آمانوف و یا سجاد شهباززاده، جای خالی را برای کاوه رضایی در فهرست خود باز کنند تا مشکل ثبت قرارداد او هم برطرف شود که گفته می‌شود احتمال جدایی یزدانی بیش از ۲ بازیکن دیگر است.