شهرخبر

لیگ برتر والیبال|پیروزی مقتدرانه پاس و نیان در هفته بیست‌ویکم

لیگ برتر والیبال|پیروزی مقتدرانه پاس و نیان در هفته بیست‌ویکم

تیم‌های پاس گرگان و نیان الکترونیک خراسان در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر والیبال موفق به شکست حریفان خود شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیست‌ویکم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز (چهارشنبه 5 بهمن) با هفت دیدار در شهرهای گرگان، گنبد، تهران، اردکان، سیرجان، رامسر و مریوان پیگیری می‌شود.

تیم پاس در نخستین بازی این هفته در سالن امام خمینی (ره) شهر گرگان میزبان شهرداری ارومیه بود و با شکست این تیم به دوازدهمین برد خود دست یافت. شاگردان عیسی سنگدوینی در تیم پاس در سه ست متوالی با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 21 و 25 بر 22 به پیروزی رسیدند تا امتیازهای خود را به عدد 36 برسانند.

در دیگر مسابقه این هفته تیم‌های راه‌یاب ملل و نیان الکترونیک خراسان در سالن زاگرس شهر مریوان با هم روبرو شدند که نیان با شکست میزبان خود دوازدهمین برد خود را جشن گرفت. نماینده مشهد که در دور رفت هم سه بر یک به پیروزی رسیده بود، در مسابقه امروز هم حریف خود را در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 23 و 25 بر 21 شکست داد. نیان با این برد 38 امتیازی شد تا رقابت‌ تیم‌ها در میانه جدول پیجیده‌تر شود و فعلا نماینده مشهد یک پله صعود در جدول را تجربه کند.

آرمین رنجبر بازیکن راه‌یاب و حامد صمدی سرمربی نیان الکترونیک خراسان دریافت کنندگان کارت‌های زرد به دلیل اعتراض به داوری بودند.

انتهای پیام/