شهرخبر

افتتاح ۱۰ جایگاه سوخت کوچک‌مقیاس تا پایان سال جاری در تهران

افتتاح 10 جایگاه سوخت کوچک‌مقیاس تا پایان سال جاری در تهران

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ۱۰ جایگاه سوخت کوچک‌مقیاس تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جلسه تخصصی کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با موضوع بررسی توسعه، ساماندهی و تسهیل احداث جایگاه‌های سوخت‌رسانی در شهر تهران با اولویت جایگاه‌های کوچک‌مقیاس و با حضور سیدجعفر تشکری هاشمی؛ رئیس این کمیسیون، حسین نظری؛ معاون خدمات شهری، مجتبی شفیعی؛ مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک  برگزار شد.

تشکری هاشمی؛ رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در این جلسه، لزوم اجرای مصوبات شورای شهر توسط سازمان‌های مربوطه و همچنین، استقبال شورا از ارائه ایده‌های جدید برای پیشبرد اقداماتی را که منجر به خدمات‌رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان شود، مورد تأکید قرار داد.

وی از تصمیم برای سپردن ایجاد و توسعه جایگاه‌های سوخت کوچک‌مقیاس به شهرداری‌های مناطق خبر داد و گفت: افتتاح جایگاه‌های جدید در سطح شهر، باعث تسهیل و تسریع در سوخت‌گیری و کاهش زمان معطلی شهروندان در صف‌‌هایی که در جایگاه‌های موجود بنزین شاهد آن هستیم، می‌شود.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران هدف اصلی این مصوبه را برطرف کردن یکی از مشکلاتی که مردم با آن روبه‌رو هستند، برشمرد و گفت: با از بین بردن دیوان‌سالاری اداری و تشریفات زائد آزاردهنده، باید به نوعی اقدام شود که شهرداری‌های مناطق در جذب سرمایه‌گذاران خصوصی، تسهیل و تسریع کنند.

وی احداث جایگاه سوخت در هر محله را گامی رو به جلو به منظور پاسخ‌گویی به یکی از مطالبات مردم محلات عنوان کرد و افزود: انتظار می‌رود در موضوع جایگاه‌های سوخت کوچک‌مقیاس به دنبال پیچیده کردن روند کارها و طولانی شدن فرایندها  نباشیم و تمام تلاش خود را برای تحقق این برنامه به کار بگیریم.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه با توجه به گذشت 6 ماه از زمان تصویب مصوبه احداث جایگاه‌های سوخت کوچک‌مقیاس در شورا، انتظار می‌رود تا پایان سال شاهد افتتاح حداقل 10 جایگاه در سطح شهر باشیم، خاطرنشان کرد: رویکرد شنبه‌های امید و افتخار باید از اینکه چه کاری می‌خواهیم انجام بدهیم به چه کارهایی انجام داده‌ایم، تبدیل شود.

انتهای پیام/