شهرخبر

بازدید دبیر جامعه قرآنی عصر استان بوشهر از کارگاه کتابت قرآن رضا شاه‌حسینی

مسئولان جامعه قرآنی عصر استان بوشهر با حضور در کارگاه کتابت قرآن رضا شاه‌حسینی، ضمن بازدید از آثار قرآنی نمایشگاه این استاد، در خصوص پویش جلسات خانگی قرآن و عترت در استان بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش ایکنا، مسئولان جامعه قرآنی عصر استان بوشهر روز گذشته دوشنبه، سوم بهمن ماه با حضور در کارگاه کتابت قرآن استاد رضا شاه‌حسینی، ضمن بازدید از آثار قرآنی نمایشگاه این استاد، در خصوص پویش جلسات خانگی قرآن و عترت در استان بحث و تبادل نظر کردند.

در این دیدار شاه‌حسینی، گزارشی از برنامه‌ها و نمایشگاه مشترکی که به همراه آثار استاد رحیم شاه‌حسینی از ۱۲ بهمن ماه در حوزه هنری برگزار خواهد شد، ارائه داد.

این استاد خط نستعلیق، ضمن قدردانی از فعالیت‌های خادمان قرآنی استان، پیشنهاد تحریر هر ماه یک تابلو نفیس برای جلسه خانگی برتر این استان را داد.

در پایان جلسه، یک جلد کلام الله مجید به خط نستعلیق استاد سیدحسین میرخانی و یک تخته پرچم تبرکی جلسات خانگی قرآن کریم به ایشان اهدا شد.

یادآور می‌شود رضا شاه‌حسینی، متولد شهر برازجان است و چند سال رئیس انجمن خوشنویسان استان مرکزی بوده و از حدود دو ماه پیش به استان بوشهر بازگشته و مشغول فعالیت‌های هنری است.

بازدید دبیر جامعه قرآنی عصر استان بوشهر از کارگاه کتابت قرآن رضا شاه‌حسینی

انتهای پیام