شهرخبر
از پرسپولیس نمی روم!

سیامک نعمتی به سیم آخر زد!

کدخبر: ۵۵۰۸۲۰
سیامک نعمتی هم تهدید کرده که اگر رضایتنامه‌اش با شرایطی که مدنظرش است صادر نشود به تمرینات برگشته و اگر شده تا پایان فصل دور زمین می‌دود اما همه طلبش را از پرسپولیس دریافت خواهد کرد.
سیامک نعمتی به سیم آخر زد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرورزشی، ماجرای جدایی سیامک نعمتی هافبک پرسپولیس وضعیت پیچیده‌ای پیدا کرده است.

باشگاه پرسپولیس قصد فروش سیامک نعمتی را دارد و در این مورد هم قصد کوتاه آمدن ندارد. از طرفی این بازیکن هم حاضر نیست از موضع خود کوتاه بیاید و همچنان اصرار دارد که چون سرمربی او را از تیم کنار گذاشته دلیل ندارد باشگاه از وی پول رضایتنامه بخواهد.

در این میان باشگاه‌های خواهان نعمتی هم حاضر نیستند بابت جذب این بازیکن پولی به باشگاه پرسپولیس بپردازند و همین مسئله است که دلخوری مسئولان این باشگاه را در پی داشته است. به‌طور مثال باشگاه فولاد فصل پیش برای جذب علیرضا کوشکی مبلغ ۶ میلیارد تومان پول رضایتنامه داد اما هم‌اکنون نعمتی را با رضایتنامه می‌خواهد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارند تیم‌هایی چون تراکتور، فولاد و مس کرمان که به‌طور جدی خواهان نعمتی هستند تا روز پنجشنبه که آخرین روز نقل و انتقالات است مجبور می‌شوند که برای رضایتنامه این بازیکن حداقل دو میلیارد تومان به این باشگاه بپردازند و به این خاطر می‌خواهند تا آن موقع صبر کنند.

از طرفی خود نعمتی هم تهدید کرده که اگر رضایتنامه‌اش با شرایطی که مدنظرش است صادر نشود به تمرینات برگشته و اگر شده تا پایان فصل دور زمین می‌دود اما همه طلبش را از پرسپولیس دریافت خواهد کرد.

اینکه حالا این ماجرا ختم به خیر شود یا نه مشخص نیست. نکته جالب اینکه شایعه رفتن نعمتی به استقلال هم باعث شده که مسئولان باشگاه پرسپولیس در این زمینه با احتیاط بیشتری عمل کرده و بر تصمیم خود مبنی بر دریافت دو میلیارد تومان پول رضایتنامه پافشاری کنند.»