شهرخبر

بازگشایی مدارس ترافیک پایتخت را سنگین‌تر کرد

بازگشایی مدارس ترافیک پایتخت را سنگین‌تر کرد

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه بازگشایی مدارس ترافیک پایتخت را سنگین‌تر کرد، وضعیت ترافیک معابر بزرگراهی و اصلی تهران در صبح امروز دوشنبه سوم بهمن ماه ۱۴۰۱ را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سرهنگ محمد رازقی درباره وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی صبح امروز پایتخت دوشنبه سوم بهمن ماه 1401 اظهار کرد: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک داشتیم‌، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک وسنگینی ترافیک بدلیل بازگشایی مدارس در معابر شهر تهران بودیم‌.

سرهنگ رازقی ادامه داد‌: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد‌، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری‌، شیخ فضل‌الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک هستند.

وی افزود‌: بزرگراه شهید زین‌الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد‌، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)‌، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم‌.

سرهنگ رازقی گفت‌: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد‌، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی بیان داشت‌: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع)‌، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ افزود‌: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران به‌منظور روان‌سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی‌ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراه‌ها در حال اجراست‌.

وی گفت‌: راکبین قبل از روشن کردن موتورسیکلت خود حتماً از کلاه کاسکت استفاده کنند تا شاهد حوادث و اتفاقات تلخ در معابر شهر تهران نباشیم.