شهرخبر

پیروزی جوانان فوتبال ایران مقابل اردن در دیداری تدارکاتی/ شاگردان مرفاوی بازی باخته را بردند

پیروزی جوانان فوتبال ایران مقابل اردن در دیداری تدارکاتی/ شاگردان مرفاوی بازی باخته را بردند

تیم فوتبال جوانان کشورمان در دومین دیدار تدارکاتی خود مقابل اردن به برتری رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دوم تدارکاتی تیم‌های فوتبال جوانان ایران و اردن از ساعت 16 امروز (یکشنبه - به وقت محلی) برگزار شد.

 

این دیدار که با حضور حدود 500 تماشاگر در زمین ورزشگاه شباب امان برگزار شد پیروزی 2 بر یک ملی‌پوشان جوان ایران را به همراه داشت.

شاگردان صمد مرفاوی با وجود برگزاری بازی کاملاً یکطرفه نتوانستند گلی را در نیمه اول به ثمر برسانند. در 45 دقیقه ابتدایی روی خطای مدافع اردن به سود تیم ایران اعلام پنالتی شد، اما این توپ تبدیل به گل نشد.

نیمه دوم نیز با برتری کامل تیم زیر 20 ساله‌های ایران همراه بود، اما این اردن بود که در کمال غافلگیری به گل اول بازی رسید. در ادامه تعویض‌های مرفاوی ترکیبی کاملاً تهاجی را به همراه داشت و جوانان فوتبال ایران توانستند دو گل به ثمر برسانند.

میلاد کر روی ارسال مرصاد سیفی و پاس کوتاه و رو به عقب دانیال ایری توانست گل تساوی را به ثمر برساند. حسین حاجی‌زاده نیز در دقایق اضافی نیمه دوم روی حرکتی عمقی توانست با شوت سرکش خود گل دوم و پیروزی‌بخش را به ثمر برساند.

کامبک جوانان فوتبال ایران تحسین حاضران در ورزشگاه را به همراه داشت تا تیم جوانان بازی دوم دوستانه‌اش را با پیروزی پشت سر بگذارد.

انتهای پیام/