شهرخبر

نقشه شوم ۲ خواهر جوان برای طلا‌های زن سالخورده در پوشش پرستار

نقشه شوم 2 خواهر جوان برای طلا‌های زن سالخورده در پوشش پرستار

دو خواهر که طلا‌های زن سالخورده‌ای را در شهرک غرب سرقت کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، 29 دی‌ماه امسال، مرد جوانی به کلانتری 134 شهرک قدس مراجعه کرد و هنگامی که مقابل افسر نگهبان قرار گرفت، گفت: شب گذشته مادر سالخورده‌ام با من تماس گرفت و ادعا کرد طلاهایی که در کمد دیواری خانه نگهداری می‌کرده، ناپدید شده است.

پس از اظهارات این مرد میانسال و تشکیل پرونده در دادسرای ناحیه 2، ماموران کلانتری با دستور بازپرس پرونده راهی خانه مورد نظر شدند و با آغاز تحقیقات میدانی پی بردند زن جوانی که در این خانه از مالباخته پرستاری می‌کرده پس از سرقت طلا‌ها به ارزش 200 میلیون تومان، دیگر به خانه بازنگشته و تلفن همراهش نیز خاموش شده است.

تیم پلیسی که در جریان تحقیقات میدانی متوجه دوربین‌های مداربسته ساختمان شده بودند به بازبینی فیلم دوربین‌ مداربسته آنها پرداختند و لحظه به لحظه تردد زن جوان را با یک کیف پر از طلا مشاهده کردند که در ادامه مشخص شد، پرستار جوان هنگامی زن سالخورده خواب بوده اقدام به سرقت کرده است.

ماموران کلانتری پس از کشف این سرنخ مهم با دستور بازپرس پرونده راهی مخفیگاه متهم در محله خانی‌آباد شدند و پس از تعقیب و مراقبت چند دقیقه‌ای با اجرای یک عملیات غافلگیرانه سارق را دستگیر کردند.

متهم پس از انتقال به کلانتری 134 شهرک قدس در اتاق بازجویی هدف تحقیقات قرار گرفت و به جرم سرقت طلاهای زن سالخورده با همدستی خواهرش اعتراف کرد که متهم دیگر پرونده در یک قرار سوری دستگیر شد.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس پرونده طلاهای مسروقه که از مخفیگاه متهمان کشف شده بود به مالباخته بازگردانده شد و سارقان برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.

انتهای پیام/