شهرخبر

پشت پرده فسخ نشدن قرارداد سیامک نعمتی با پرسپولیس چیست؛ آیا دو طرف کوتاه می‌آیند؟

یحیی گل محمدی که تیمش صدرنشین لیگ برتر است ، برای نیم فصل دوم نام دو بازیکن را در لیست مازاد تیمش قرار داده و سیامک نعمتی و حامد پاکدل ادامه فصل را در تیم دیگری سپری خواهند کرد.

در این بین پاکدل خیلی زود به باشگاه پرسپولیس رفت و با بخشیدن مطالبات خود، قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرد تا بتواند به هر تیمی که خواست برود. از آن طرف نعمتی هنوز قراردادش را با پرسپولیس فسخ نکرده و طبق قانون هنوز تحت قرارداد پرسپولیس است.

سیامک چند بار به باشگاه مراجعه کرد تا قراردادش را فسخ کند ولی این اتفاق تا این لحظه رخ نداده است. با وجود شایعات مختلف در خصوص فسخ قطعی قرارداد نعمتی با پرسپولیس، همسر این بازیکن با گذاشتن استوری اعلام کرد که سیامک هنوز قراردادش را با پرسپولیس فسخ نکرده و با این تیم قرارداد دارد. اما مشکل نعمتی و باشگاه بر سر چیست؟

پشت پرده فسخ نشدن قرارداد سیامک نعمتی با پرسپولیس چیست؛ آیا دو طرف کوتاه می آیند؟

شنیدیم باشگاه پرسپولیس وقتی متوجه پیشنهادات خوب این بازیکن شده  به او و وکیلش اعلام کرد به غیر از بخشیدن طلبش، باید مبلغی را هم به عنوان پول رضایتنامه به باشگاه پرسپولیس بدهد. در واقع مدیران این باشگاه می‌خواهند از فروش نعمتی درآمدزایی هم انجام دهند و نمی‌خواهند به همین راحتی ستاره تیمشان را به تیم دیگری بدهند. خود سیامک اما تا این لحظه با خواسته مدیران پرسپولیس مخالفت کرده و نمی‌خواهد برای فسخ قرارداد پولی بدهد. نعمتی می‌گوید وقتی سرمربی نام او را در لیست مازاد قرار داده و دیگر او را نمی‌خواهد، دلیلی برای پرداخت پول وجود ندارد. سیامک می‌خواهد ابتدا قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند و بعد تیم آینده اش را انتخاب کند.

این اختلاف بر سر پرداخت پول رضایتنامه باعث شد تا مشکلی برای فسخ قرارداد و جدایی سیامک نعمتی با باشگاه پرسپولیس به وجود بیاید و این جدایی رسمی‌نشود. اینکه نعمتی دیگر برای پرسپولیس به میدان نمی‌رود و راهی تیم دیگری خواهد شد، کاملا مشخص است ولی ابتدا او باید قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند و یا رضایتنامه خود را از این باشگاه دریافت کند. درصورتی که هر یک از طرفین به صورت یکطرفه و بدون توافق قرارداد را فسخ کند، طرف مقابل قرارداد می‌تواند شکایت و ادعای غرامت هم کند.

به نظر می‌رسد به زودی دو طرف ماجرا به یک نقطه مشترک خواهند رسید و به نوعی از خواسته خود کوتاه خواهند آمد و پایان کار سیامک نعمتی با پرسپولیس بعد از ۶ سال به صورت رسمی‌اعلام خواهد شد.