۲۱ ژانویه: آخرین اخبار و شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

آخرین اخبار و شایعات امروز -۲۱ ژانویه- نقل و انتقالات فوتبال اروپا را می‌خوانید:

* فران گارسیا: "بازی برای رئال مادرید از زمان کودکی همیشه رویای من بوده است، این باشگاه زندگی من است و سخت کار می‌کنم تا بتوانم برگردم، اما اکنون روی بازی برای رایو تمرکز کرده ام. "

* پول خرج شده در پنجره نقل و انتقالات ژانویه:

چلسی: ۱۴۳.۵ میلیون یورو

بوندسلیگا + لالیگا + لیگ ۱ + سری آ: ۷۳.۴ میلیون یورو

میکل آرتتا: "سن لئاندرو تروسارد مشکلی نیست، تیم می‌تواند بازیکن ۲۸ ساله را جذب کند. او با تجربه مناسب، تطبیق پذیری مناسب و کیفیت مناسب است. اینطور نیست که ما باید برای پنج سال آینده با بازیکنان ۲۰، ۲۱، ۲۲ ساله قرارداد ببندیم. این برنامه اصلی نیست.

یورگن کلوپ درباره پایان قرارداد با فیرمینو در ژوئن: " می‌خواهم فیرمینو اینجا بماند. او از وضعیت و آنچه ما در مورد او فکر می‌کنیم می‌داند. مشکلی نیست. او فوق‌العاده است، اما من ۱۰۰۰% نمی‌دانم برنامه‌های او چیست. "

* تن هاگ در مورد خرید‌های جدید: به عنوان منچستریونایتد، شما همیشه باید به دنبال راه حل باشید، همیشه باید به دنبال بهتر شدن باشید و این کاری است که ما انجام خواهیم داد. ما تحقیقات خود را انجام خواهیم داد و اگر فرصت‌هایی وجود داشته باشد باید به دنبال آن باشیم.

* بارسلونا رسما تایید کرد که بخشی از قرارداد ممفیس دپای با اتلتیکو، گزینه خرید غیر اجباری یانیک کاراسکو وجود خواهد داشت. بندی حدود ۲۰ میلیون یورو برای کاتالان‌ها برای جذب کاراسکو وجود دارد، رابطه با ایجنت او پینی زهاوی عالی است.

* ون نیستلروی، مربی آیندهوون در مورد انتقال مادوکه به چلسی: «این ترکیبی از احساسات است. ما یک بازیکن خوب را از دست می‌دهیم. هیچ راه بازگشتی وجود نداشت و درآمد مالی خوبی وجود داشت. من می‌توانم با تمایل با باشگاه همدلی کنم.

* ادو، مدیر آرسنال: «از اینکه قرارداد لئاندرو تروسارد را تکمیل کردیم، خوشحالیم. ما یک برنامه روشن داریم.»

آرتتا: «او بازیکنی همه کاره با توانایی فنی بالا، هوش و تجربه زیادی در لیگ برتر و در سطح بین المللی است.»

* روبرتو فیرمینو اولویت خود را مبنی بر ماندن در لیورپول تایید می‌کند: «بازی کردن فوتبال در سطح بالا در اینجا با بازیکنان بزرگ فوق العاده است. من اینجا خوشحالم و قصد دارم اینجا بمانم و به لیورپول کمک کنم.»

* ناپولی پیرلوئیجی گولینی سابق تاتنهام را به صورت قرضی تا ژوئن ۲۰۲۴ به خدمت خواهد گرفت. سالواتوره سیریگو بخشی از این قرارداد خواهد بود، زیرا تا پایان فصل به صورت قرضی به فیورنتینا خواهد پیوست.

۲۱ ژانویه آخرین اخبار و شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

* رسمی: لسترسیتی ویکتور کریستیانسن را با قراردادی دائمی جذب کرد. قراردادی ۵ سال و نیم با اعتبار تا ژوئن ۲۰۲۸ امضا شد.