شهرخبر

مورینیو و زانیولو وارد جنگی علنی شدند/ هافبک ایتالیایی در رم ماندنی نیست

مورینیو و زانیولو وارد جنگی علنی شدند/ هافبک ایتالیایی در رم ماندنی نیست

آقای خاص به دلیل اختلافاتی که با ستاره ایتالیایی خط میانی این تیم پیدا کرده است دیگر نمی‌خواهد او را در تیمش داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رابطه میان ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال رم و هافبک ایتالیایی این تیم نیکولو زانیولو به بن‌بست رسیده است. گزارش رسانه‌های ایتالیایی حاکی از آن است که زانیولو دیگر نمی‌خواهد برای تیم آقای خاص بازی کند و به همین دلیل هم پس از تمرینات روز گذشته (شنبه) رمی‌ها، به جای اینکه همراه با سایر بازیکنان این تیم راهی فرودگاه و عازم پیزا برای بازی مقابل اسپتزیا شود، مستقیماً به خانه برگشته که این موضوع هم آقای خاص را عصبانی کرده است. دقیقاً به همین دلیل و برای خودداری از مواجه شدن با سؤالات خبرنگاران درباره این مسئله بود که مورینیو حاضر به برگزاری نشست خبری پیش از بازی هم نشد.

آنچه که قطعی شده این است که زانیولو قطعاً در بازی امروز رمی‌ها برابر اسپتزیا حضور ندارد و او و مورینیو هم دیگر تمایلی به همکاری ندارند. به این ترتیب فروش بازیکن اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد چرا که آقای خاص به باشگاه گفته است که تا پایان فصل دیگر از این هافبک ایتالیایی استفاده نخواهد کرد.

اینکه مقصد بعدی زانیولو کجاست هنوز مشخص نیست، اما از پاری‌سن‌ژرمن و بیشتر از آن تاتنهام به‌عنوان مقاصد احتمالی وی یاد می‌شود. البته در این میان از فرانسه خبر رسیده که این رمی‌ها بوده‌اند که زانیولو را به پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد داده‌اند و رقم درخواستی‌شان برای فروش این بازیکن که تا سال 2024 قرارداد دارد هم حداقل 30 میلیون یوروست.

زانیولو اما در لیگ برتر طرفدارانی دارد که مهمترین آنها تاتنهام است، تیمی که تحت هدایت هموطن او آنتونیو کونته قرار دارد. وستهام، برایتون و ناتینگهام فارست هم سه باشگاه دیگر فوتبال جزیره هستند که به خرید زانیولو تمایل نشان داده‌اند هرچند که طبق گزارش نشریه رپوبلیکا زانیولو  و رم به پیشنهاد وستهام که قصدش جذب قرضی بازیکن با بند خرید قطعی مشروط است، پاسخ منفی داده‌اند.

رپوبلیکا در ادامه گزارش خود از جرارد دئولوفئو هافبک اسپانیایی تیم اودینزه به‌عنوان گزینه مدنظر رمی‌ها برای جایگزینی زانیولو خبر داده است.

 

انتهای پیام/