شهرخبر

واکنش باشگاه استقلال به حضور ستاره پرسپولیس در استقلال/ اول از همه باید پنجره را باز کنیم

حجت کریمی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در صحبتی که با خبر ورزشی داشت، در ارتباط با ماجرای مطرح شدن نام سیامک نعمتی حول و حوش باشگاه استقلال اظهار داشت: «با توجه به اینکه تیم استقلال در پست این بازیکن بازیکنانی مثل صالح حردانی و کوین یامگا را در اختیار دارد هر فردی که از شرایط خوب استقلال در این پست اطلاع کافی داشته باشد، می داند باشگاه ما در این پست نیازی به بازیکن ندارد و شاید این اخبار به نوعی بازارگرمی کردن برای نفراتی باشد که در این روزها دنبال تیم می گردند».

وی افزود: «با کمال احترام به اسامی بازیکنانی که این روزها اسامی شان در ارتباط با حضورشان در تیم استقلال مطرح می شود باید بگویم هر بازیکنی مورد نظر ما باشد از طریق کانال رسمی باشگاه اعلام می شود اما در ارتباط با اسامی که به تازگی در ارتباط با حضور در تیم استقلال مطرح شده برنامه ای نداریم و از آن مهمتر ما فعلاً مترصد باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی هستیم».

یامگا - حردانی - رضایی

این عضو هیئت مدیره استقلال خاطرنشان کرد: «پیش از هر موضوعی ما باید بتوانیم پنجره نقل و انتقالاتی را باز کنیم که به همین دلیل قرار است مدیرعامل باشگاه فردا بازم امارات شود تا در دیدار با طلبکاران استقلال که پنجره نقل و انتقالاتی تیم را بسته اند با آنها به مذاکره بپردازد و این مشکل را ظرف روزهای آینده برطرف کند».

کریمی تاکید کرد: «تمام تلاش کادر مدیریتی در این راستا است که بتوانیم تا پیش از پایان هفته و موعد قانونی تمام شدن فصل نقل و انتقالات زمستانی این پنجره را باز کنیم. البته این نوید را به هواداران باشگاه مان می دهیم که تمام تلاشم مان را در این مسیر به کار خواهیم بست. ضمناً به لحاظ مالی هم مشکلی برای پرداخت پول طلبکاران نداریم فقط باید امیدوار باشیم مراحل اداری و جابجایی پول به سرعت انجام شود».

شایان ذکر است؛ گابریله پین و هروویه میلیچ اعضای خارجی تیم استقلال در فصل های پیش به دلیل عدم دریافت مطالباتشان با شکایت به فیفا پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال را بسته اند. ضمن اینکه فصل نقل و انتقالاتی در ساعت ۲۴ روز ششم بهمن ماه، پنجشنبه هفته جاری به پایان می رسد.