شهرخبر

شوک به ستاره پرسپولیس ؛ بازگشت کی‌روش ناممکن شد

نشانه‌ها می‌گوید بازگشت کارلوس کی‌روش به تهران منتفی شده است و اگر قرار به حضور دوباره او در تهران باشد برای تسویه حساب می‌آید.

شوک به ستاره پرسپولیس ؛ بازگشت کی‌روش ناممکن شد

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛ 

دو سه روز پیش بود که مورایس در کنفرانس خبری پیش از بازی با استقلال گفت؛ شنیده‌ام فدراسیون فوتبال قطر با کارلوس کی‌روش به توافق رسیده است. این خبر از سوی فدراسیون فوتبال قطر هنوز تایید نشده است اما رسانه‌های معتبر در دوحه گفته مورایس را تایید می‌کنند و می‌گویند رئیس تصمیم خود را گرفته است و انتقاد برخی از رسانه‌ها موجب شد تا معرفی مربی پرتغالی را به تاخیر بیاندازد و به نظر تصمیم گرفته ابتدا مقدمات حضور کارلوس کی‌روش را در دوحه مهیا و در نهایت او را معرفی کند.

نشانه‌های دیگری هم وجود دارد که می‌گوید کارلوس کی‌روش به تهران بر نمی‌گردد. یکی از این‌ها نشانه‌ها مصاحبه مرتضی پورعلی گنجی در پایان بازی با ذوب آهن بود که گفت: در مورد تیم ملی هیچ چیزی نمی‌دانم، اما امیدوارم چه کی‌روش و چه هر مربی دیگری که می‌آید زیر ساخت‌ها را درست و نسل این فوتبال را دوباره مانند ۷، ۸ سال قبل عوض کند و در آسیا به عنوان تیم اول جلو برویم.

مرتضی پورعلی‌گنجی بازیکن محبوب کی‌روش است و اگر کارلوس کی‌روش به تهران بر نمی‌گشت در دوحه این محمدحسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل‌زاده بودند که بازی می‌کردند و حتی ممکن بود مرتضی پورعلی‌گنجی به اردو دعوت نشود. اگر قرار به بازگشت دوباره کارلوس کی‌روش به تیم ملی بود مرتضی به طور حتم از ضرورت بازگشت کی‌روش به تهران حرف می‌زند و اینکه بهتر است تیم ملی با کارلوس کی‌روش ادامه دهد. به نظر برای او یقین شده که کی‌روش بعد از ۹ سال کار درایران به دنبال تجربه جدید است.