شهرخبر

حمله به فتح الله زاده به سبک نصیرزاده؛ هنوز نمی دانی نباید در مورد بازیکن تحت قرارداد صحبت کنی؟/ بمب نقل‌وانتقالات به یک شرط جدا می‌شود!

هوشنگ نصیرزاده در مورد اینکه علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال اعلام کرده می خواهند برای جذب ریکاردو آلوز به باشگاه تراکتور نامه بزنند چون این بازیکن در لیست ساپینتو قرار دارد گفت: من متوجه نمی شوم که چرا در روزی که تراکتور بازی دارد فتح الله زاده در اقدامی غیر حرفه ای از بازیکن فیکس ما صحبت کرده است؟ ما از فتح الله زاده انتظار دیگری داریم و این کارش درست نیست.

وی افزود: آقای فتح الله زاده شما که هفته گذشته نامه رسمی برای آلوز زدید و ما هم همان روز جواب دادیم که این بازیکن را به هیچ تیمی نمی دهیم. وقتی جواب نامه را داده ایم چرا باید روز بازی این موضوع را مطرح کنید؟ این رفتار غیر حرفه ای است.

نصیرزاده تاکید کرد: آقای فتح الله زاده بعد از سالها مدیرعاملی نمی دانی نباید در مورد بازیکن تحت قرارداد صحبت کنی؟ طبق آیین نامه نقل و انتقالات هر گونه اظهار نظر در مورد بازیکنی که قرارداد دارد منع شده و تخلف حساب می شود. ارسال نامه مکتوب باری این است که مذاکره بین دو باشگاه پنهان باشد و برای همین موضوع از نامه استفاده می شود. در ضمن آقای فتح الله زاده شما کارتابلت را نگاه نمی کنی؟ وقتی هفته پیش جواب نامه را داده ایم چرا امروز در موردش صحبت می کنی؟ این غیر حرفه ای ترین رفتار از سوی یک مدیرعامل است.

مدیرعامل باشگاه تراکتور همچنین در مورد وضعیت کاوه رضایی و اینکه استقلال به دنبال این بازیکن هم هست گفت: کاوه رضایی بازیکن تراکتور است و تا پایان فصل با ما قرارداد دارد. شرطی هم در قراردادش نیست و اگر هم پیشنهادی برسد با توافق طرفین می تواند جدا شود. ما و کاوه از هم راضی هستیم و فعلا هم خبری نیست.