شهرخبر

لیگ برتر والیبال زنان| پیکان در صدر جدول باقی ماند/ برنامه پلی‌آف مشخص شد

لیگ برتر والیبال زنان| پیکان در صدر جدول باقی ماند/ برنامه پلی‌آف مشخص شد

مرحله مقدماتی لیگ برتر زنان به پایان رسید و تیم‌های پیکان تهران و سریک گنبد با ۱۳ برد و کسب رتبه‌های اول و دوم جدول به کار خود در این مرحله پایان دادند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته چهاردهم و پایانی مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران امروز (جمعه 30 دی‌) با سه دیدار در شهرهای اصفهان، رفسنجان و یزد پیگیری شد.

تیم‌های مس رفسنجان و پیکان تهران در نخستین مسابقه این هفته در سالن 9 دی رفسنجان به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان فاطمه رشیدی در تیم پیکان با شکست سه بر صفر حریف در پایان مرحله مقدماتی در صدر جدول باقی ماندند.

سالن یگانگی شهر یزد میزبان دومین مسابقه هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ برتر زنان بود و طلوع‌مهر این شهر از سریک گنبد پذیرایی کرد. گنبدی‌ها نیز در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 16، 25 بر 21 و 25 بر 21 حریف خود را شکست دادند.

آخرین دیدار امروز هم سالن ملت اصفهان برگزار شد و تیم ذوب آهن 3 بر یک از سایپا شکست خورد. بدین ترتیب تیم سایپا در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر زنان حریف سریک گنبد شد که با 13 برد و 38 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفت.

از سوی دیگر ذوب‌آهن با پذیرش این شکست، به کار خود در مرحله مقدماتی با هشت برد و 25 امتیاز پایان داد و در جایگاه چهارم باقی ماند تا حریف پیکان صدرنشین در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات شود.

انتهای پیام/