شهرخبر

نکونام: برای موفقیت در نیم‌فصل دوم باید بازیکن بگیریم/ در این مدت اصلاً تعطیلی نداشتیم

نکونام: برای موفقیت در نیم‌فصل دوم باید بازیکن بگیریم/ در این مدت اصلاً تعطیلی نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از لزوم تقویت تیمش در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام در مورد دیدار فردا (پنجشنبه) تیم فوتبال فولاد خوزستان با صنعت نفت آبادان اظهار داشت: دربی‌های خوزستان همیشه حساس است و دیدار فردا مانند تمامی بازی‌ها، برای هر دو‌ تیم سخت خواهد بود. با تمام تمرکز و توان در این مسابقه حاضر می‌شویم و امیدواریم شروع خوبی در نیم‌فصل دوم داشته باشیم.

وی صنعت نفت را تیمی خوب و بابرنامه دانست و تصریح کرد: رتبه‌ای که نفتی‌ها الان در جدول دارند (رده پانزدهم)، جایگاه واقعی‌شان نیست. در هر صورت این تیم را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و امیدواریم بتوانیم با نمایش خوبی که ارائه خواهیم کرد، به موفقیت برسیم. ما پیش از دیدارهای آسیایی باید پنج مسابقه در لیگ برتر برگزار کنیم و بازی به بازی جلو می‌رویم. هر کدام از این دیدارها برای ما یک فینال است و اکنون تنها به بازی فردا فکر می‌کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان راجع به نقل‌وانتقالات این باشگاه گفت: جذب بازیکن در پنجره زمستانی مشکل است و به جرأت می‌گویم در این مدت اصلاً تعطیلی نداشتیم, چون علاوه بر تمرینات و بازی‌ها باید نقل‌وانتقالات را هم پیش می‌بردیم. واقعیت این است که ما کمبود بازیکن داریم و در حال تعامل و همفکری با باشگاه هستیم.

نکونام در ادامه خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم در نیم‌فصل دوم موفق باشیم، باید بازیکن بگیریم و خودمان را تقویت کنیم. ان‌شاءالله با پیگیری‌های باشگاه اتفاقات خوبی بیفتد. همچنان پیگیر هستیم، اما با مشکلاتی مواجه هستیم. امیدواریم به‌زودی بتوانیم خبرهای خوبی به هواداران بدهیم.

انتهای پیام/