شهرخبر

تساوی یک نیمه‌ای سپاهان و استقلال/ تیرهای دروازه و نیازمند ناجی دو تیم

تساوی یک نیمه‌ای سپاهان و استقلال/ تیرهای دروازه و نیازمند ناجی دو تیم

نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و استقلال در هفته شانزدهم لیگ برتر با تساوی همراه بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و استقلال از ساعت 16:30 امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، میلاد زکی‌پور، نیلسون جونیور، محمد دانشگر، رامین رضاییان، مسعود ریگی، امید نورافکن، محمد کریمی، محمد علی‌نژاد، فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو.

ترکیب استقلال: علیرضا رضایی، رافائل سیلوا، سیاوش یزدانی، صالح حردانی، جعفر سلمانی، زبیر نیک‌نفس، سعید مهری، امید حامدی‌فر، پیمان بابایی، کوین یامگا و ارسلان مطهری.

داور: حسن اکرمی

دقیقه 7: ارسال فرشاد احمدزاده به محوطه جریمه استقلال، با ضربه سر زیبای امید نورافکن همراه شد که این ضربه به تیر دروازه برخورد کرد و تبدیل به گل نشد.

دقیقه 13: کوین یامگا پس از عبور از سه بازیکن سپاهان، همراه با دو بازیکن دیگر استقلال مقابل پیام نیازمند قرار گرفت که نیازمند موفق به مهار توپ یامگا شد.

دقیقه 14: حسن اکرمی به امید حامدی‌فر هافبک استقلال کارت زرد نشان داد.

دقیقه 23: صالح حردانی با خطا روی بازیکن سپاهان با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 31: ارسال رامین رضایی و اشتباه مدافع استقلال باعث شد توپ بار دیگر به تیر دروازه استقلال برخورد کند.

دقیقه 37: شهریار مغانلو با خطا روی حردانی از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 3+45: سعید مهری در موقعیت مناسب به سمت دروازه سپاهان رفت، ولی ضربه او در چارچوب نبود.

دقیقه 4+45: اشتباه کوین یامگا و توپی که سپاهانی‌ها گرفتند و در نهایت به محمد علی‌نژاد رسید، این بازیکن را در موقعیت تک به تک با رضایی قرار داد، ولی سنگربان آبی‌پوشان و زبیر نیک‌نفس به هر شکلی بود این توپ را گرفتند و به کرنر فرستادند.

انتهای پیام/