شهرخبر

باشگاه اروپایی قید ستاره پرسپولیس را زد

باشگاه لوتسرن سوئیس به خاطر قرارداد سنگین یورگن لوکادیا، قید جذب مهاجم سابق پرسپولیس را زد.

باشگاه اروپایی قید ستاره پرسپولیس را زد

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛ 

یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس پس از گذشت تنها ۱۱ هفته از لیگ برتر، ایران را ترک کرد و از پرسپولیس جدا شد. لوکادیا در حال حاضر به دنبال یافتن تیم جدیدی است و از باشگاه های مختلف به عنوان مقصد احتمالی او یاد می شود.

در روزهای گذشته لوکادیا یکی از بازیکنانی بود که نام او برای تقویت خط حمله تیم لوتسرن در لیگ سوئیس مطرح شده بود. با این حال طبق اعلام وب سایت ۲-۴-۴ عقد قرارداد با لوکادیا برای لوتسرن ممکن نیست چرا که قرارداد این مهاجم هلندی بالاتر از استانداردهای مالی در سوئیس است که این بازیکن ۲۹ ساله درخواست می کند.

این رسانه مدعی شد لوکادیا در باشگاه سابق خود یعنی پرسپولیس حقوق پایه ۷۵۰ هزار یورو خالص را در قراردادش امضا کرده بود؛ مبلغی که لوکادیا آن را برای تیم جدیدش هم مطالبه می کند.

در حال حاضر باشگاه هایی از ترکیه و یونان به جذب لوکادیا علاقه نشان داده اند. باشگاه سیواس اسپور ترکیه یکی از تیم های خواهان مهاجم هلندی و سابق پرسپولیس است و این بازیکن هم مبلغی در حدود ۷۰۰ هزار یورو خالص برای عقد قرارداد درخواست کرده است.

پس از جدایی لوکادیا از پرسپولیس مشخص شد این بازیکن چیزی در حدود ۵۴۰ هزار یورو از این باشگاه ایرانی دریافتی داشته است؛ آنهم در شرایطی که لیگ برتر حتی به پایان نیم فصل اول هم نرسیده بود.

این مهاجم در ۹ دیداری که برای سرخپوشان ایران به میدان رفت، ۶ گل به ثمر رساند و هنوز هم بهترین گلزن پرسپولیس محسوب می شود.