شهرخبر

انتقاد ملی‌پوش پاراتنیس روی میز از عضو شورای شهر مشهد/ ماشین بدون سند دادند و پس گرفتند!

انتقاد ملی‌پوش پاراتنیس روی میز از عضو شورای شهر مشهد/ ماشین بدون سند دادند و پس گرفتند!

ملی‌پوش پاراتنیس روی میز درخصوص اتفاق عجیبی که برایش رخ داده، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، طی چند روز گذشته ویدئویی در فضای مجازی دست به دست شد که سر و صدای زیادی هم به پا کرد و حکایت از یک اتفاق عجیب داشت.

مهرداد محمدپور ملی‌پوش پاراتنیس روی میز یک ویدئو از خودش در مقابل منزلش منتشر کرد که اتومبیلش در حال حمل با جرثقیل است و او نیز توضیحاتی را درباره این اتفاق و علت آن ارائه می‌کند.

 

محمدپور که سابقه کسب مدال نقره در بازی‌های پاراآسیایی جوانان 2017 را دارد و سال جاری نیز در مسابقات انتخابی تیم ملی به موفقیت دست یافت، در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: من یک ماشین داشتم که با آن در اسنپ کار می‌کردم و به تمرین می‌رفتم. این ماشین آذر سال 1400 دزدیده شد و پس از استوری کردن این ماجرا و درخواست کمک برای پیدا کردن آن، لاشه ماشین دو هفته بعد از آن در حاشیه شهر پیدا شد. همان زمان با ماشینی که دیگر هیچ شباهتی به ماشین نداشت، عکس گرفتم و استوری گذاشتم و دل‌نوشته‌ای هم منتشر کردم که این موضوع به لطف مردم بازنشر یافت. بر همین اساس یک کمپین مردمی زده شد تا پول تهیه یک ماشین فراهم شود.

وی ادامه داد: پس از چند ساعت، مبلغ قابل توجهی جمع‌آوری شد، اما در همان زمان از دفتر هاشم دائمی عضو شورای شهر مشهد تماس گرفتند و گفتند که او می‌خواهد به منزل ما بیاید و ملاقاتی با هم داشته باشیم. دائمی به همراه فیلمبردار و دوستانش به خانه ما آمد و کلید یک ماشین را به من هدیه داد. اول گفتند که ماشین «صفر» است، اما وقتی به جلوی در رفتیم، عذرخواهی کردند و گفتند که مدال آن 95 بوده و خبر نداشته‌اند. همان زمان به من شماره یک فرد را دادند تا با او برای گرفتن سند ماشین هماهنگی لازم را انجام بدهم و این در حالی بود که تمامی این اتفاقات فیلمبرداری می‌شد.

محمدپور افزود: افرادی که به خانه ما آمده بودند، عنوان کردند که این ماشین توسط خیرین و دوستان‌شان فراهم شده و مشکل سند هم ندارد و من می‌توانم خیلی زود این سند را دریافت کند، اما روزها و هفته‌ها و ماه‌ها گذشت و خبری از این سند نشد. چندی قبل فردی به من پیام داد و گفت که صاحب سند است و ماشینش را می‌خواهد. من به او گفتم که ماشین را از عضو شورای شهر گرفته‌ام و آن را به خودش می‌دهم، اما او یکسری داستان‌ها تعریف کرد تا مرا مجاب به انجام درخواستش کند. من این موضوع را از شورای شهر پیگیری کردم و عنوان کردند که به زودی جواب می‌دهند، به همین دلیل هم ماشین را به مدت یک ماه از جلوی درب منزل تکان ندادم. در نهایت پنج‌شنبه شب بود که صاحب سند به همراه پلیس آمد و ماشین را با جرثقیل به پارکینگ بردند تا کارهای مربوطه انجام شود.

ملی‌پوش پاراتنیس روی میز عنوان کرد: از روز اول که این ماشین را به من دادند، هرگز نگفتند که مشکلاتی وجود دارد و فقط عنوان کردند این کار توسط خیرین صورت گرفته است. من نزدیک به یک سال بدون آنکه کارت ماشین و سند را داشته باشم، به خیابان می‌رفتم که البته کار خطرناکی بود، چون اگر اتفاقی می‌افتاد، معلوم نبود چه سرنوشتی رقم می‌خورد. حالا هم که ظاهراً صاحب سند از من شکایت کرده و باید به شورای حل اختلاف بروم و موضوع را پیگیری کنم.

محمدپور با انتقاد از عضو شورای شهر مشهد گفت: هاشم دائمی روزی که به خانه ما آمد، داستان دیگری را تعریف کرد و حالا حرف دیگری را مطرح می‌کند. گفتند که کار توسط خیرین انجام شده، اما ظاهراً فرد موردنظر او خیلی هم خیّر نبوده است.

انتهای پیام/