شهرخبر

روزنامه اصولگرا: از محبوبیت بالای سپاه واهمه دارند می‌‌خواهند در لیست تروریستی قرارش دهند

کدخبر: ۵۴۹۳۷۸
جام جم نوشت: با توجه به قدرت روزافزون سپاه در سطح منطقه و به‌ویژه نقش این ارگان مهم در شکست پروژه تروریستی در جهان اسلام، اروپا در ادامه راه آمریکا می‌خواهد به بهانه برخی ادعاها، تجمعات و تبلیغات رسانه‌ای، سپاه را گروهی تروریستی معرفی کند.
روزنامه اصولگرا: از محبوبیت بالای سپاه واهمه دارند می‌‌خواهند در لیست تروریستی قرارش دهند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اعتماد آنلاین روزنامه اصولگرای جام جم مدعی شد اروپا به این دلیل قصد دارد سپاه را به عنوان گروه تروریستی معرفی کند چون از الگو شده و محبوبیت بالایی دارد.

سپاه پاسداران با استفاده همزمان از مزایای دو وجهه مردمی و نظامی، حوزه اثرگذاری خود را از مرزهای ایران فراتر برد و به یک سرمشق مناسب برای ملت‌هایی تبدیل شد که می‌خواهند برای مبارزه با نئواستعمارگرایی، خارج از چارچوب مرسوم ارتش‌ها، نیروهایی مردمی و حرفه‌ای برای دفاع از آرمان‌های خود، تربیت و سازماندهی کنند.

همین الگوگیری از سپاه باعث شده است در سال‌های اخیر، موجی از تهدیدات علیه سپاه آغاز شود و زمینه‌چینی برای مواجهه با سپاه را شکل دهد. اروپایی‌ها که نگران خودکفایی دفاعی ایران و رشد صنعت تسلیحاتی کشورمان هستند و از نفوذ و محبوبیت بالای سپاه، چه در ایران و چه در سطح منطقه واهمه دارند. حالا با توجه به قدرت روزافزون سپاه در سطح منطقه و به‌ویژه نقش این ارگان مهم در شکست پروژه تروریستی در جهان اسلام، اروپا در ادامه راه آمریکا می‌خواهد به بهانه برخی ادعاها، تجمعات و تبلیغات رسانه‌ای، سپاه را گروهی تروریستی معرفی کند.