شهرخبر

اجلاس والیبال آسیای مرکزی آنلاین برگزار می‌شود

اجلاس والیبال آسیای مرکزی آنلاین برگزار می‌شود

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون‌های ملی والیبال منطقه آسیای مرکزی به دلیل نبود پروازهای بین‌المللی به کیش به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مجمع عمومی سالیانه منطقه آسیای مرکزی در سال 2022 قرار بود به ریاست محمدرضا داورزنی و با حضور ریتا سوبابا و کیاتیپونگ رئیس و دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا و رؤسای فدراسیون والیبال 13 کشور عضو شامل قزاقستان، قرقیزستان، بوتان، افغانستان، بنگلادش، مالدیو، ترکمنستان، هند، پاکستان، سری‌لانکا، ازبکستان، تاجیکستان و نپال از 5 لغایت 8 بهمن ماه سال جاری در جزیره کیش برگزار شود.

بر اساس اعلام مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش قرار بود پروازهای دبی به کیش از 24 آذر ماه راه‌اندازی شود که با توجه به محقق نشدن این موضوع و همچنین نبود پرواز از مقصد کشورهای عضو به  کیش از طریق پرواز مسقط به این جزیره، طی جلسه‌ای که شب گذشته محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران با محمد لطیف رئیس منطقه مرکزی آسیا داشت، مقرر شد اجلاس سالیانه این منطقه در سال 2022 با حضور اعضا به‌صورت آنلاین برگزار شود.

اجلاس 2023 منطقه آسیای مرکزی به میزبانی ایران در جزیره کیش (در صورت راه‌اندازی پروازهای دبی به کیش) یا تهران در سال آینده (1402) تشکیل خواهد شد.

بدین ترتیب بر اساس اعلام رئیس منطقه آسیای مرکزی، اجلاس سالیانه 2022 از ساعت 8:30 روز یکشنبه 9 بهمن ماه به‌صورت آنلاین برگزار می‌‍‌شود. در این اجلاس سالیانه پیرامون بودجه‌بندی، تقویم مسابقات، فعالیت‌های آینده و هماهنگی با کنفدراسیون والیبال آسیا و فدراسیون جهانی والیبال بحث و بررسی خواهد شد.

انتهای پیام/