شهرخبر

پیشنهاد وسوسه کننده به بهترین ستاره پرسپولیس

شنیده‌ها حاکی از آن است که یک باشگاه صنعتی به علیرضا بیرانوند پیشنهاد داده است دو فصل آینده را برای این تیم توپ بزند!

پیشنهاد وسوسه کننده به بهترین ستاره پرسپولیس

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛ 

یک باشگاه متمول حاضر شده مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان برای دو فصل بازی به دروازه بان ملی پوش و کم اشتباه پرسپولیس بپردازد. گویا این مبلغ خالص و منهای آپشن‌های دیگر خواهد بود. این باشگاه صنعتی که پیشنهاد خود را بسیار سکرت و پنهانی در اختیار علیرضا بیرانوند گذاشته برای هر کلین شیت گلر ملی پوش در لیگ برتر نیز مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان و برای هر قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی نیز حاضر است یک میلیارد تومان به او پرداخت کند! این در حالی است که علیرضا بیرانوند سال آینده نیز با پرسپولیس قرارداد داشته و جدایی او از این تیم چندان آسان نخواهد بود.

بیرانوند بی تردید ستاره برتر لیگ برتر در نیم فصل اول بوده است. در تازه‌ترین نظرسنجی سایت خبرورزشی که تعداد قابل توجهی نیز در آن شرکت کرده‌اند (بیش از ۵۰هزار نفر) این پرسش مطرح شد که بهترین بازیکن نیم‌فصل اول لیگ برتر از دیدگاه دنبال‌کنندگان این سایت کدام بازیکن بوده است.

ریکادو آلوز بازیکن پرتغالی تراکتور و بهترین پاسور نیم‌فصل اول، اریک بایناما از تیم گل گهر، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس، محمد عباس‌زاده گلزن تیم تراکتور که با ۶ گل همراه با لوکادیا بیشتر از همه بازیکنان گل زده، شهریار مغانلو از تیم سپاهان، کوین یامگا از استقلال و گزینه «سایر» بازیکنان، مواردی بود که رأی‌دهندگان می‌توانستند برایش رأی ثبت کنند اما نکته جالب این بود که هیچ‌یک از بازیکنان غیر از علیرضا بیرانوند حتی به ۲۰ درصد آرا هم نرسیدند، در حالی که دروازه‌بان پرسپولیس با ۵۲ درصد از دیگران پیش بود.

علیرضا بیرانوند در نیم فصل اول تعداد ۱۰ کلین شیت را به نام خود ثبت کرده و نقش مهمی در قهرمانی نیم فصل پرسپولیس بازی کرد. حالا طبیعی است تیم‌های زیادی دنبال خرید این گلر ملی پوش باشند و با توجه به اینکه او با پرسپولیس قرارداد دارد، پیشنهاداتی پنهانی و غیر مستقیم به این دروازه بان معروف بدهند.

هر چند شنیدیم علیرضا بیرانوند پاسخی به این پیشنهاد نداده اما به راستی ۱۰۰ میلیارد تومان برای دو فصل برای هر بازیکن ایرانی می‌تواند وسوسه کننده باشد!