شهرخبر
هشدار بازیکن قدیمی استقلال آجورلو؛ آب به آسیاب پرسپولیس نریز!

صدآنلاین | بازیکن قدیمی استقلال گفت: متأسفانه وقتی شنیدم مدیرعامل پیشین استقلال می خواهد جواب فتح‌الله‌زاده را بدهد کاملا متوجه شدم که اتفاقات چند سال قبل دوباره در حال شکل گرفتن است.

محمد نوری، بازیکن قدیمی تیم استقلال در گفتگو با خبرورزشی، درباره اینکه آجورلو مدیرعامل قبلی استقلال اعلام کرده می خواهد در برنامه تلویزیونی جواب فتح الله زاده را بدهد اظهار داشت: خیلی جالب است که ایشان در این چند وقته سکوت کرد و حالا از حجب و حیای فتح‌الله‌زاده سوء استفاده می کند. مدیرعامل جدید استقلال وقتی آمد به او گفته بودند در باشگاه پول هست اما آمد و با بدهی ۷۰۰ میلیاردی مواجه شد.

وی ادامه داد: با این حال در طول این مدت هرگز فتح‌الله‌زاده حرفی پشت سر مدیریت قبلی نزد تا اینکه با فشار از بیرون کارد به استخوانش رسید و البته از همه طرف تحت فشار قرار گرفت. آن وقت مجبور شد بگوید چه مشکلاتی در باشگاه وجود دارد. اما این انصاف نیست در چنین شرایطی آرامش تیم استقلال را بر هم بزنید.

پیشکسوت استقلال خاطر نشان کرد: آدم یا سکوت می کند یا حرف می زند. آقای آجورلو در طول مدت زمانی که مدیرعامل استقلال بود خیلی کم صحبت کرد. وقتی هم که می رفت گفت دیگر نمی‌خواهد حرفی بزند اما حالا چه اتفاقی افتاده که دوست دارد مصاحبه کند؟ حالا او می خواهد در همان برنامه تلویزیونی و در همان ساعت جواب فقط الله زاده را بدهد.

فتح الله زاده - آجورلو

نوری یادآور شد: با توجه به اتفاقات چند فصل پیش که گروهی از پرسپولیسی‌ها از بیرون سعی می کردند به این تیم کمک کنند حالا هم مشخص است که دستهایی در کار است تا نگذارند استقلال به شرایط خوب قبل از تعطیلات جام جهانی برگردد.

وی ادامه داد: آقای آجورلو! اگر شما واقعا برای هوداران استقلال ارزش قائل هستید که بخواهید به خاطر آنها شفاف‌سازی کنید آنها اصلا دوست ندارند در این برهه زمانی برای شان شفاف‌سازی کنید. پرچه همه چیز با حساب و کتاب سازمان بازرسی مشخص است. اما اگر برای ۳۰ میلیون هوادار استقلال ارزش قائلید الان باید سکوت کنید.

بازیکن سالهای گذشته استقلال اضافه کرد: درست در آستانه بازی حساس استقلال مقابل سپاهان که همه می دانند برای ما ۶ امتیازی است آقای آجورلو تصمیم گرفته علیه باشگاه حرف بزند! این رسم مردی و مردانگی نیست. شاید استقلال بدون حرفهای آجورلو هم نتیجه نگیرد اما آقای آجورلو مطمئن باشید اگر استقلال به هر دلیلی نتیجه نگیرد و شما آرامش تیم را به هم بریزید همه تقصیرات به گردن شما می‌افتد. پس خودتان را با هواداران رودررو نکنید.

آجورلو - درویش

نوری افزود: بگذارید خاطره خوبی که از شما و قهرمانی استقلال در فصل بیست و یکم برای هواداران باقی مانده به همان شکل دست نخورده باقی بماند. خودتان با دست خودتان خاطرات خوب را نابود نکنید. در این چند روز خیلی از هواداران به من پیام داده اند و نگرانند که مبادا استقلال و آرامشش با حرف های شما بر هم بریزد، پس لطفاً آب به آسیاب پرسپولیس نریزید.