شهرخبر

بمب نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس چگونه خنثی شد؟/ مهاجمی که نیم فصل دوم هم در جمع پرشورها باقی ماند

در نقل و انتقالات زمستانی، شایعات پیرامون بازگشت کاوه رضایی به استقلال بار دیگر قوت گرفته است.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه تراکتور در روزهای گذشته تأکید کرد این بازیکن تا پایان فصل با تراکتور قرارداد دارد و در این تیم باقی خواهد ماند. رضایی قرار است در روزهای آینده جلسه‌ای با نصیرزاده برگزار کند تا به صورت قطعی تکلیفش در نیم فصل دوم مشخص شود. این در حالی است که شنیده می‌شد شاید استقلال این بازیکن را جذب کند.

لازم به یادآوری است باشگاه استقلال در آخرین ساعات نقل‌وانتقالات تابستانی در نامه‌ای به سازمان لیگ و کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال خواستار خروج نام ارسلان مطهری از لیست این تیم شده بود تا بتواند قرارداد کاوه رضایی را در سازمان لیگ ثبت و برای این بازیکن کارت بازی دریافت کند. در همین راستا سازمان لیگ استعلام‌های مربوط به درخواست باشگاه استقلال برای خروج نام ارسلان مطهری از لیست این باشگاه را از کمیته‌های وضعیت انجام داد و پیگیری‌ها نشان داد پاسخ کمیته‌های مربوطه به درخواست باشگاه استقلال منفی بوده و این موضوع با ارسال نامه‌ای به باشگاه استقلال اعلام شد. بنابراین آبی‌پوشان تا نیم‌فصل نمی‌توانستند بازیکن جدیدی از جمله کاوه رضایی را به لیست خود اضافه کنند.

بمب نقل و انقالات زمستانی پرسپولیس چگونه خنثی شد؟/ مهاجمی که نیم فصل دوم هم در جمع پرشورها باقی ماند

باشگاه استقلال در ابتدای فصل قرارداد ارسلان مطهری را ثبت و برای این بازیکن نیز کارت بازی دریافت کرده بود. او در دیدار مقابل سپاهان نیز برای تیمش بازی کرد و به همین دلیل درخواست استقلال برای خروج نام این بازیکن از لیست آبی‌پوشان رد شد تا کاوه رضایی عملا نتواند به تیم محبوبش ملحق شود. در پی این اتفاق یحیی گل محمدی که علاقه زیادی به سبک بازی کاوه رضایی داشت با دوست خانوادگی اش وارد مذاکره شد بلکه بتواند او را به پرسپولیس بیاورد اما...

کاوه رضایی پس از یکی، دو روز فکر کردن با سرمربی پرسپولیس تماس گرفته و به او گفته بود: ببخشید آقا یحیی! من نمی‌توانم پرسپولیسی شوم. ظاهرا سرمربی پرسپولیس نیز به تصمیم کاوه رضایی احترام گذاشته و موضوع منتفی می‌شود. مهاجم استقلالی در آخرین حضورش در تمرین آبی‌ها نیز به همبازیان خود گفته بود حتی اگر کارش درست نشود باز هم پرسپولیسی نخواهد شد چون اصلا حوصله جنجال و حاشیه سازی را ندارد و دوست دارد در آرامش به فوتبالش در ایران ادامه دهد.

حالا شایعاتی مبنی بر احتمال خرید کاوه رضایی از سوی یحیی گل محمدی به گوش رسید. با توجه به جدایی یورگن لوکادیا و کمبود مهاجم در پرسپولیس این شایعه اوج گرفت اما پرسپولیسی‌ها هیچ برنامه ای برای خرید کاوه رضایی ندارند.