شهرخبر

ترافیک در کدام خیابان‌های تهران سنگین است؟

ترافیک در کدام خیابان‌های تهران سنگین است؟

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خیابان هایی که ترافیک در آنها نسبت به سایر معابر سنگین تر است را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در گفت و گو با شبکه خبر در تشریح وضعیت ترافیکی معابر پایتخت اظهار کرد: از ابتدای صبح شاهد بارش برف وباران در تهران هستیم، ازصبح تا ساعت 14 وضعیت ترافیکی مشکلی نداشت و تردد در تمامی معابر روان گزارش شد.

وی افزود: از ساعت 14 که حجم بارش ها افزایش پیدا کرد برخی از معابر حوزه بزرگراهی در شمال شهر و محورهای فرعی شمال به جنوب با کندی حرکت مواجه شدند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه معابری هم اکنون درگیر ترافیک هستند، گفت: بزرگراه های چمران، مدرس، نیایش، همت، حکیم و اکثر معابر شمالی تهران درگیر ترافیک سنگین هستند.

حمیدی در پایان گفت: با توجه به اینکه بارش ها از ساعاتی دیگر متوقف می شوند، پیش بینی می شود که معابر دچار یخ زدگی شوند به همین منظور از شهروندان درخواست میکنیم تا امشب از تردد در سطح شهر پرهیز کنند.

انتهای پیام/