شهرخبر

بدترین جام حذفی فوتبال اروپا از نظر مورینیو

بدترین جام حذفی فوتبال اروپا از نظر مورینیو

آقای خاص که سابقه مربیگری در کشورهایی مانند پرتغال، انگلیس، ایتالیا و اسپانیا را دارد، بدترین جام حذفی که تا به حال در آن رقابت کرده است را معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رم روز گذشته (پنجشنبه) در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا با نتیجه یک بر صفر بر جنوا غلبه و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد. با این حال به نظر می‌رسید که سرمربی جالوروسی چندان راضی به نظر نمی‌رسید.

ژوزه مورینیو که تیمش به لطف تک گل دقیقه 64 پائولو دیبالا بازی را برد و در مرحله بعدی به مصاف برنده نبرد ناپولی و کرمونزه خواهد رفت، به خبرنگاران گفت: اول از همه باید بگویم که دوست دارم برنده این جام شویم. من یک بار با پیروزی برابر رم (به عنوان سرمربی اینتر) این افتخار را تجربه کرده‌ام و حالا دوست دارم که با رم و در رم آن را ببرم. با این حال فکر می‌کنم که این بدترین جام حذفی اروپاست چون در آن اصلاً هوای تیم‌های کوچکتر را ندارند و این باعث می‌شود که بازی‌های جذابی را نبینیم.

مورینیو در ادامه درباره منظورش شفاف سازی کرد و گفت: به عنوان مثال من می‌خواهم درباره تورینویی حرف بزنم که قهرمان فصل گذشته سری A، میلان را در زمین این تیم حذف کرد و با این حال در مرحله بعدی هم باز باید خارج از خانه بازی کند. من این سازوکار کوپا ایتالیا را درک نمی‌کنم. ما مقابل یک تیم دسته دومی در ورزشگاهی پر از تماشاگر بازی کردیم در حالی که در همین جام بازی‌هایی هستند که در استادیوم‌های خالی برگزار می‌شوند و فکر می‌کنم که مسئولان باید بروند و ببینند که چرا بعضی از استادیوم‌ها پر هستند و برخی دیگر خالی.

انتهای پیام/