شهرخبر

مجیدزاده: دخالت‌های مدیران سابق دوچرخه‌سواری دلیل تعویق انتخابات بوده است/ فدراسیون از مالک به مستاجر تبدیل شده است

مجیدزاده: دخالت‌های مدیران سابق دوچرخه‌سواری دلیل تعویق انتخابات بوده است/ فدراسیون از مالک به مستاجر تبدیل شده است

نایب رئیس پیشین فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: متاسفانه دخل و تصرفی که مدیران قبلی می‌کنند، باعث شده که انتخابات فدراسیون این‌قدر به تعویق بیفتد.

مجید مجیدزاده نایب رئیس پیشین فدراسیون دوچرخه‌سواری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط فدراسیون دوچرخه‌سواری در آستانه برگزاری انتخابات اظهار داشت: متاسفانه دخل و تصرفی که مدیران قبلی می‌کنند، باعث شده که انتخابات این‌قدر به تعویق بیفتد. در واقع هر زمان که قرار است کار به سر منزل مقصود برسد، مشکلی ایجاد می‌شود تا انتخابات برگزار نشود.

وی با اشاره به دوران حضورش در فدراسیون در سال 96 گفت: من در زمان قمری نایب رئیس بودم و البته استعفا ندادم، بلکه فرار کردم، چون به خاطر سوء مدیریتی که وجود داشت، اصلاً امکان ایجاد همکاری وجود نداشت. در واقع دیدگاه لازم برای پیشرفت در دوچرخه سواری وجود نداشت و این رشته هم از نظر جایگاه عقب افتادیم، هم مادی و کاری کردند که فدراسیون از مالک تبدیل به مستاجر شود.

پیشکسوت دوچرخه‌سواری گفت: این شرایط را به دوران سرپرستی هاشم‌کندی تسری دادند که این کار درست نیست. واقعاً چقدر می‌توانند غرض ورزی کنند؟ من از قدیم‌الایام در دوچرخه‌سواری هستم و سوالم این است که چطور یک مدیری که کارنامه مثبتی ندارد و عنوان شده که سوء مدیریت داشته، پست بالاتر در وزارت ورزش می‌گیرد و در آنجا نیز مداخله مستقیم را ترک نمی‌کند.

مجیدزاده عنوان کرد: بیش از نیمی از دلیل مشکلات به وجود آمده در روند برگزاری انتخابات به دلیل دخالت تیم قبلی است. خوشبختانه در این 15 ماه اخیر نفاق و درگیری وجود نداشته و حداقل در این مدت 23 مدال کسب شده، چون اوضاع آرام بوده است. امیدوارم انتخابات زودتر برگزار شود؛ چرا که انتخاب رئیس به بهبود روند دوچرخه‌سواری کمک می‌کند. از نظر من، سرپرستی یک دوره اشتباه است و معضلاتی ایجاد می‌کند که جایگاه و وضعیت فدراسیون را پایین می‌آورد.

انتهای پیام/