تمسخر بوفون از سوی هواداران اینتر

جیجی بوفون در بازگشتش به سن سیرو با استقبال گرمی از سوی هواداران اینتر روبه‌رو نشد.

در جریان شکست 2-1 پارما مقابل اینتر در یک‌هشتم نهایی کوپا ایتالیا، جانلوییجی بوفون دروازه‌بان کهنه‌کار پارما که به زودی 45 ساله می‌شود، از سوی هواداران اینتر هو شد.

به گزارش فوتبال ایتالیا، جانلوییجی بوفون ده سال پیش و هنگامی که در یوونتوس بازی می‌کرد با اتهام دست داشتن در شرط‌بندی روبه‌رو شد اما این اتهام هرگز به اثبات نرسید و بوفون تبرئه شد. شب گذشته هواداران اینتر در پنجاهمین بازی بوفون در سن سیرو با اشاره به آن اتهامات خطاب به او این‌چنین شعار می‌دادند: «ضرایب شرط‌بندی را به ما هم بگو جیجی».

تمسخر بوفون از سوی هواداران اینتر

سال گذشته جانلوییجی بوفون در خصوص اتهام‌های شرط‌بندی که به او وارد شده بود، مصاحبه‌ای با گاتزتا دلو اسپورت انجام داد و این‌گونه شفاف‌سازی کرد:

شرط‌بندی شرم‌آورترین حمله‌ای است که تاکنون به من شده. زیرسوال رفتن درستی و سلامت جوانب ورزشی من برایم آزاردهنده است. اگر شرط‌بندی هم انجام دهم، روی مسابقات فوتبال این کار را نکرده‌ام و نمی‌کنم. من به باشگاه‌های قمار نمی‌روم و هرگز هم مواد مخدر مصرف نکرده‌ام. 

با وجود حضور بوفون در پارما، هواداران اینتر هنوز هم او را یک «یوونتوسیِ تیر» می‌بینند و بابت اظهارات چند سال پیش این دروازه‌بان باسابقه فوتبال ایتالیا، از او دلخور هستند.