شهرخبر

آخرین وضعیت مصدومیت گولسیانی

ستاره پرسپولیس به ذوب آهن می رسد

مشکل مصدومیت گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی پرسپولیس جدی نیست.

به گزارش مشرق، پرسپولیس درحالی موفق شد که به سختی و با درخشش بیرانوند در ضربات پنالتی از سد تیم پرتلاش ون پارس اصفهان عبور کند و راهی مرحله بعدی جام حذفی شود که در این دیدار یک اتفاق پرسپولیسی ها را نگران کرد.

در اواسط نیمه دوم گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی و گلزن پرسپولیس که در این بازی هم گل اول تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، بعد از برخورد با مدافع حریف از ناحیه مچ پا مصدوم شد و یحیی گل محمدی هم که نمی خواست یکی از بهترین های تیمش در این فصل را از دست بدهد، او را از بازی بیرون کشید تا مصدومیت این بازیکن تشدید نشود.

گولسیانی درحالی که لنگ لنگان ورزشگاه را ترک کرد و درد داشت، در خصوص مصدومیتش گفت: چیز جدی نیست. بازیکن فوتبال مصدوم می‌شود. اگر کسی در خانه بنشیند، مصدوم نمی‌شود. مشکلی نیست. زمانی که من به فوتبالم خاتمه دادم، می‌توانم در خانه استراحت کنم ولی الان وقت بازی است.

شنیدیم گولسیانی مشکل حادی ندارد و می تواند در تمرینات پرسپولیس شرکت کند و تیمش را در بازی حساس مقابل ذوب آهن که هفته آینده برگزار خواهد شد، همراهی کند.

گفتنی است گولسیانی با احتساب گلی که در جام حذفی به ثمر رساند، در این فصل ۴ گل با پیراهن پرسپولیس زده که آمار بسیار خوبی برای یک مدافع به حساب می آید. او همچنین در کارهای دفاعی هم عملکرد خوبی داشته و زوج خوبی با مرتضی پورعلی گنجی تشکیل دادند.

منبع: روزنامه خبر ورزشی