خیرین برای نجات این زندانی کمک کنند / 15 میلیون برای پایان 5 سال زندگی پشت میله های زندان

به گزارش رکنا، 30 مهر سال 96، گزارش یک درگیری مقابل مدرسه پسرانه‌ای به پلیس اعلام و با حضور در محل مشخص شد که مرد جوانی بعد از  درگیری با  پدر و پسری آنها را مجروح کرده است.
مرد جوان در تحقیقات اولیه گفت: به دنبال آدرس بودم که متوجه پسر بچه‌ای شدم که از مدرسه‌اش بیرون آمد. با این تصور که شاید پسر بچه بتواند کمکی کند به سمت او رفتم تا آدرس بپرسم، اما ناگهان پدرش که تصور کرده بود من قصد ربودن بچه را دارم به سمت من حمله کرد و باهم درگیر شدیم و من در دفاع از خودم آنها را مجروح کردم.
با توجه به شکایت مرد جوان و پسرش به ضرب و شتم، با صدور کیفرخواست پرونده به دادگاه ارسال شد. قضات دادگاه مرد جوان را به 4 ماه و نیم حبس و پرداخت دیه 90 میلیون تومانی محکوم کردند. اما از آنجایی که متهم توانایی پرداخت دیه نداشت، با پایان مدت محکومیتش همچنان در زندان به سر می‌برد.
به گفته اعضای هیأت صلح و سازش دادسرای جنایی تهران در این مدت حدود 75 میلیون تومان از دیه مرد زندانی با کمک خانواده‌اش و نیکوکاران فراهم شده است. اما همچنان 15 میلیون تومان از این مبلغ باقی مانده که چنانچه فراهم و پرداخت شود وی بعد از 5 سال می‌تواند طعم آزادی را بچشد.