شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#جام حذفی#ایتالیا#اینتر#یک هشتم نهایی

آغاز مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا با صعود دشوار اینتر

آغاز مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا با صعود دشوار اینتر

نراتزوری با یک پیروزی سخت خانگی برابر پارما در وقت‌های اضافه، اولین تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آغاز مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی ایتالیا (کوپا ایتالیا) شب گذشته (سه‌شنبه) تیم‌های فوتبال اینتر و پارما در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزای شهر میلان برابر یکدیگر قرار گرفتند که اینتر این بازی را در وقت‌های اضافه با نتیجه 2 بر یک برد.

در این بازی پارما تیمی بود که زودتر به گل رسید و این کار را در دقیقه 38 توسط استانکو یوریچ انجام داد. اینتر تا 2 دقیقه به پایان وقت‌های معمول بازی تیم حذف شده این نبرد بود، اما گلزنی لائوتارو مارتینس در دقیقه 88 ناجی نراتزوری شد تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود.

پس از 15 دقیقه تلاش بی‌ثمر در نیمه نخست وقت‌های اضافه، سرانجام در دقیقه 110 فرانچسکو آچربی مدافع نراتزوری دومین گل را برای این تیم به ثمر رساند. به این ترتیب شاگردان سیمونه اینزاگی به‌عنوان اولین تیم به مرحله یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا راه یافتند. پارمای دسته دومی هم که جان لوئیجی بوفون سنگربان سابق ایتالیا و یوونتوس، هنوز در آن بازی می‌کند، از گردونه مسابقات کنار رفت.

در ادامه بازی‌های این مرحله از کوپا ایتالیا، امشب از ساعت 23:30 به وقت تهران میلان پذیرای تورینو خواهد بود. این بازی‌ها تا روز پنجشنبه 29 دی ماه ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام/