شهرخبر

پورعلی: مصدومیت چند بازیکن به ذوب‌آهن ضربه زد/ در جام حذفی فرصتی برای اشتباه وجود ندارد

پورعلی: مصدومیت چند بازیکن به ذوب‌آهن ضربه زد/ در جام حذفی فرصتی برای اشتباه وجود ندارد

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن تاکید کرد که آنها به دلیل مصدومیت چند بازیکن تاثیرگذار نتوانستند در حد انتظارشان امتیاز بگیرند.

پوریا پورعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط ذوب‌آهن بعد از شکست برابر هوادار اظهار داشت: این یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های ما در لیگ امسال بود و اصلاً عملکرد خوبی نداشتیم. ما این بازی را فراموش کرده و حالا به فکر بازی با مس رفسنجان در جام حذفی هستیم. از طرفی می‌خواهیم در ادامه لیگ نتایج خوبی گرفته و شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم.

 

وی با اشاره به قرار گرفتن تیمش در رده دهم جدول لیگ برتر گفت: متأسفانه با مصدومیت سجاد آشوری، سعید باقرپسند و مسعود ابراهیم‌زاده شرایط سختی در لیگ پیدا کردیم و این اتفاق به تیم ما ضربه زد. اگر آنها مصدوم نمی‌شدند قطعاً از لحاظ امتیازگیری عملکرد بهتری داشتیم و باید بگویم که تیم ما مستحق قرار گرفت در رده دهم جدول نیست. با تدابیر کادر فنی قطعاً در ادامه بازی‌ها خودمان را در جدول بالا می‌کشیم. بدون شک آقای تارتار هم برای نیم‌فصل دوم سعی در تقویت تیم خواهند داشت.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد بازی تیمش مقابل مس رفسنجان در جام حذفی تصریح کرد: آنها در لیگ رتبه خوبی دارند و در آخرین بازی هم پیکان را شکست دادند. قطعاً بازی سختی داریم و می‌دانیم که در جام حذفی فرصتی برای اشتباه وجود ندارد. امیدوارم در گام اول مس را شکست بدهیم.

انتهای پیام/