شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فوتبال#تیم فوتبال#لیگ برتری#یزد

اخباری: الهامی حق نداشت به نیمکت ما پرخاش کند/ کسی باور نمی‌کرد ما لیگ یکی هستیم، هوادار لیگ برتری

اخباری: الهامی حق نداشت به نیمکت ما پرخاش کند/ کسی باور نمی‌کرد ما لیگ یکی هستیم، هوادار لیگ برتری

سرمربی تیم فوتبال چادرملو یزد گفت: فشار روی ساکت الهامی به خاطر بازی خوب ما زیاد بود ولی حق نداشت به نیمکت چادرملو پرخاش کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سعید اخباری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال چادرملو یزد مقابل هوادار تهران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال، اظهار داشت: بازی را دیدید که تیم برتر میدان در هر دو نیمه بودیم و به غیر از یک صحنه موقعیتی به هوادار ندادیم. هر آنچه که از بازیکنان‌مان خواسته بودیم، انجام دادند.

وی افزود: می‌دانستم بازیکنان هوادار روی ضربات ایستگاهی به چه شکل کار می‌کنند، ولی یک غفلت روی ضربه ایستگاهی باعث باخت ما شد. برای بازیکنانم ناراحتم چون زحمت کشیدند. آخر مسابقه انتحاری بازی کردیم، ولی فرصت‌های‌مان تبدیل به گل نشد. از بازیکنانم و عملکردشان راضی بودم. کسانی که در ورزشگاه حضور داشتند متوجه نمی‌شدند تیم ما لیگ یکی است و هوادار لیگ برتری.

«پا به پای هوادار و حتی بهتر از آنها بازی کردیم.» سرمربی تیم فوتبال چادرملو تصریح کرد: هوادار باتجربه بود و روی غفلت ما به گل رسید. گل هوادار خیلی عجیب بود و به دل آنها نیز ننشست. از هفته آینده باید برای لیگ دسته اول تمرکز کنیم و چند بازیکن اضافه شده و چند بازیکن نیز جدا خواهند شد.

اخباری در خصوص اتفاق اواخر بازی و صحبت‌های ساکت الهامی با یکی از نیمکت‌نشینان چادرملو گفت: فکر می‌کنم فشار بازی روی الهامی تأثیر گذاشته بود، چون بازیکنان ما خوب بازی کردند و اجازه موقعیت‌سازی به هوادار را نمی‌‌داند. کسی حق ندارد با نیمکت ما صحبت کند. الهامی دوست خوب ماست و اشتباه کرد که یکی از نیمکت‌نشینان ما پرخاش کرد. داور اما، به بازیکن ما اخطار داد. از الهامی انتظار نداشتم با مربیان نیمکت ما که شاگردانش بوده‌اند، این طوری صحبت کند. الهامی دو قهرمانی جام حذفی دارد و می‌خواهد با هوادار هم قهرمان شود و همین مسئله روی او فشار وارد کرده بود. از الهامی ناراحت شدم و فرصت نشد به او تبریک بگویم و این موضوع را نیز انتقال بدهم.

انتهای پیام/