شهرخبر

کشاورز: مصدومیت تنها چیزی است که گیتی‌پسند را آزار می‌دهد/ از داوران فوتسال انتظار بیشتری داریم

کشاورز: مصدومیت تنها چیزی است که گیتی‌پسند را آزار می‌دهد/ از داوران فوتسال انتظار بیشتری داریم

سرمربی گیتی‌پسند اصفهان گفت که انتظار اهالی فوتسال از داوران این رشته، بالاتر از عملکردی است که ظرف ۲۰ هفته گذشته لیگ برتر رقم خورده است.

محمد کشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان ظرف هفته‌های گذشته اظهار داشت: خدا را شکر شرایط خوبی ظرف هفته‌های گذشته داشتیم و روی روند پیروزی هستیم. بچه‌ها سخت تلاش می‌کنند و انگیزه بالایی دارند. چند بازیکن کلیدی گیتی‌پسند آسیب دیده‌اند و مصدومیت، تنها چیزی است که ما را آزار می‌دهد.

فخیم و توکلی را تا پایان فصل از دست دادیم
وی در مورد ضربه‌ای که با مصدومیت دو بازیکن باتجربه گیتی‌پسند به مدافع عنوان قهرمانی مسابقات وارد شد، تصریح کرد: ما فرهاد فخیم و فرهاد توکلی را تا پایان فصل از دست دادیم و علیرضا عسگری شرایط مبهمی دارد. وقتی فخیم را جذب کردیم، امید زیادی داشتیم تا او در نیم‌فصل دوم به ما کمک کند. فخیم به تمرینات اضافه شد و شرایط ما با او خیلی بهتر شده بود. با این حال فرهاد از ناحیه دست دچار مصدومیت شد و دستش را جراحی کرد.

روی فخیم حساب کرده بودیم
سرمربی گیتی‌پسند در ادامه خاطرنشان کرد: روی فخیم در ادامه راه حساب می‌کردیم، اما امیدوارم او هر چه زودتر به سلامت کامل برسد. فرهاد توکلی هم در اوایل نیم‌فصل دوم از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد که این اتفاقات در فوتبال و فوتسال رخ می‌دهد. سایر بازیکنان شرایط خوبی دارند و از بازیکنان جوان و باتجربه تشکر می‌کنم که با انگیزه بالا تمرین می‌کنند.

به ادامه راه امیدوار هستیم
کشاورز در پاسخ به این پرسش که آیا فاصله 9 امتیازی گیتی‌پسند با تیم صدرنشین مس سونگون، انگیزه شاگردانش را کاهش داده است یا خیر، به تسنیم گفت: گیتی‌پسند بازیکنان بزرگی دارد و این شرایط در لیگ اجتناب‌ناپذیر است. بازیکنان ما چنین شرایطی را تجربه کرده‌اند. ممکن است تیمی یک سال عملکرد بهتری داشته باشد و سال دیگر نتایج خیلی خوبی نگیرد. بازیکنان ما هفته‌هاست که کار خود را به نحو احسن انجام می‌دهند و به ادامه راه امیدوار هستیم.

محمد کشاورز , فوتسال , تیم فوتسال گیتی پسند ,

فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال قاطعانه برخورد کنند
وی راجع به حضور تماشاگران در برخی سالن‌های لیگ برتر فوتسال، با وجود غیبت آنها در سایر شهرها بیان کرد: این موضوع به فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال مربوط می‌شود که باید قاطعانه برخورد کند. من موافق حضور تماشاگران هستم و اگر قانونی برای غیبت آنها وجود ندارد، هواداران همه تیم‌های لیگ برتر به سالن بیایند. با این حال اگر تصمیم بر این است که مسابقات بدون حضور تماشاگران برگزار شود، این قانون باید برای همه دیدارها رعایت شود.

فدراسیون باید پای قانون خودش بایستد
سرمربی گیتی‌پسند اصفهان درباره دیدار روز پنجشنبه تیمش با گهر زمین سیرجان که درگیری‌هایی میان تماشاگران این تیم با بازیکنان رقیب به وجود می‌آمد، تصریح کرد: نمی‌خواهم شرایط را حساس کنم. ناظر بازی و فدراسیون فوتبال باید تمهیداتی بیندیشند که این اتفاقات در هیچ یک از سالن‌ها رخ ندهد. فدراسیون باید پای قانون خودش بایستد و اینگونه نباشد که ناظران برخی بازی‌ها از کنار اجرای قانون بگذرند.

از داوران بیشتر انتظار داریم
کشاورز در مورد قضاوت داوران در فصل 1401 لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: همه اهالی فوتسال انتظار بیشتری از داوران دارند. می‌دانیم که آنها با کمترین امکانات و توجه، تمام توان خود را برای قضاوت خوب مسابقات می‌گذارند. ایران یکی از لیگ بهترین لیگ‌های فوتسال دنیا را در اختیار دارد و انتظار ما از داوری خیلی بیشتر است. امیدوارم این انتظار از داوری برآورده شود و شاهد قضاوت‌های بهتر و مسلط‌تری باشیم.

انتهای پیام/