شهرخبر

کلهر: صدرنشینی نباید باعث فراموش کردن نیازهای پرسپولیس فراموش شود/ عمری یکی از هزاران استعداد فوتبال ماست

کلهر: صدرنشینی نباید باعث فراموش کردن نیازهای پرسپولیس فراموش شود/ عمری یکی از هزاران استعداد فوتبال ماست

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، عملکرد خوب محمد عمری ثابت کرد می‌توانیم به جوانان‌مان اعتماد کنیم و فقط کافی است به آنها فرصت دهیم و حمایت‌شان کنیم.

محمود کلهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره صدرنشینی پرسپولیس در پایان نیم‌فصل لیگ بیست‌ودوم اظهار داشت: پرسپولیس در دو دیدار آخرش عملکرد خیلی خوبی داشت و مقابل گل‌گهر و نساجی نشان داد که شایستگی قرار گرفتن در صدر جدول را دارد. در بازی با نساجی هم همه بازیکنان از بیرانوند تا محمد عمری جوان وظایف تاکتیکی خودشان را خیلی خوب انجام دادند. زدن پنج گل به نساجی کار ساده‌ای نیست، چون شاگردان مطهری یقه تیم‌هایی مثل تراکتور، فولاد و ... را گرفته و تیم خیلی خوبی بودند، ولی مقابل پرسپولیس خوب بازی نکردند.

«صدرنشینی در نیم‌فصل نباید باعث شود که فراموش کنیم که پرسپولیس چه نیازهایی دارد.»، وی با بیان این جمله تصریح کرد: پرسپولیس پیروزی پرگل و روحیه‌‌بخشی مقابل نساجی به دست آورد، ولی من معتقدم که بعد از رفتن لوکادیا، تیمِ گل‌محمدی نیاز مبرم به یک مهاجم ششدانگ و گلزن دارد. با توجه به مصدومیت‌های پی در پی دیاباته خیلی روی این بازیکن نمی‌شود حساب باز کرد و مدیران باشگاه برای نیم‌فصل دوم باید یک مهاجم بخرند. البته عیسی آل‌کثیر هم به تیم اضافه شده است، ولی چون او هم مصدومیت سختی را پشت سر گذاشته است، زمان می‌برد تا به آمادگی صد درصد برسد. 

 

بازیکن پیشین پرسپولیس درباره این موضوع که محمد عمری هم در این فصل توانسته خودش را به‌عنوان پدیده پرسپولیس معرفی کند، گفت: فوتبال ایران پر از استعداد است. عمری هم یکی از هزاران استعدادی است که در فوتبال ما وجود دارد، او در چند بازی گذشته پرسپولیس نشان داده است که قابلیت‌های فراوانی دارد و توانسته در دو بازی سه گل به ثمر برساند و کاری کند که لوکادیا فراموش شود. نمایش خوب و موفقیت محمد عمری ثابت کرد که می‌توانیم به جوانان‌مان اعتماد کنیم، کافی است به آنها فرصت دهیم و حمایت‌شان کنیم. 

وی در واکنش به نخستین بازی پرسپولیس در جام حذفی مقابل ون پارس خاطرنشان کرد: جام حذفی همیشه برای همه تیم‌ها از اهمیت خاصی برخوردار هست حتی تیم‌های کوچکتر، چون با چهار پنج بازی می‌توانید قهرمان شوید و جواز حضور در آسیا را کسب کنید. من فکر می‌کنم با توجه به فشردگی مسابقات لیگ، گل‌محمدی تصمیم بگیرد که تغییراتی در ترکیب تیمش به وجود بیاورد و به برخی از بازیکنانش استراحت بدهد، هرچند که نباید ون پارس را هم دست کم گرفت. پرسپولیس در جام حذفی هم شانس قهرمانی دارد و کادر فنی سرخپوشان به دنبال این هستند که شرایطی را فراهم کنند تا هر دو جام داخلی را امسال کسب کنند.

انتهای پیام/