شهرخبر

تبعات یک توافق مهم؛

خطر ۲۰۰ هزار یورویی در کمین پرسپولیس

سنگ بزرگ پیش‌پای پرسپولیس/ خطر ۲۰۰ هزار یورویی در کمین سرخپوشان

باشگاه پرسپولیس فرصت اندکی تا پرداخت اولین قسط از بدهی توافقی با دروازه‌بان کروات خود را دارد اما برای انجام این کار سنگ بزرگی را پیش پای خود می بیند که باید برای آن تدبیر کند.

به گزارش مشرق، باشگاه پرسپولیس با حکم فیفا ملزم به پرداخت طلب ۸۶۶ هزار یورو به بوژیدار رادوشوویچ شد اما مسئولان باشگاه پس از مذاکره با دروازه‌بان کروات پیشین خود توانستند این مبلغ را به ۸۵۰ هزار یورو کاهش دهند و طبق تفاهمی که داشتند آن را در چهار قسط پرداخت کنند.

باشگاه پرسپولیس طبق این تفاهم نامه اولین قسط خود را باید ۲۵ دی ماه به حساب رادو واریز کند و بقیه آن را در سه مرحله مختلف تا نهم نوامبر ۲۰۲۳ (۱۸ آبان ۱۴۰۲) به رادو بدهد.

سرخپوشان پایتخت که تنها یک هفت تا پایان اولین مهلت پرداختی به رادو فاصله دارند برای انتقال پول با مشکلات تحریم ارزی روبرو هستند و دنبال راهکار مناسب برای پرداخت این مبلغ به حساب رادوشوویچ هستند.

باشگاه پرسپولیس اگر نتواند تنها یکی از اقساط رادو را تا مهلت مقرر از پیش تعیین شده بپردازد باید مبلغ ۲۰۰ هزار یورو به عنوان جریمه هم به رادو پرداخت کند در غیر این صورت پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بار دیگر بسته خواهد شد و پرسپولیس مجبور است تمام بدهی اش را یکجا به دروازه‌بانی که قراردادش حاشیه‌های زیادی را به همراه داشت پرداخت کند.

حالا درویش مدیرعامل پرسپولیس وارد ماجرایی شده است که چاره‌ای جز پرداخت اقساط رادو به صورت منظم ندارد در غیر اینصورت باشگاه را با مشکلی جدی تر از گذشته روبرو می‌کند.

منبع: مهر